Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 1000 kalóriabevitel...

Napi 1000 kalóriabevitel mellett tényleg lehetséges a fogyás?!

Figyelt kérdés
persze,,valamennyit biztosan,,de ha tényleg betartjuk,akkor egy hónap alatt mennyi menne le szerintetek? :)
2012. máj. 2. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokfélék vagyunk. Egy 100 kilós bányász hamar összeesne, ha csak 1000 kalóriát enne egy nap. Egy 60 kilós titkárnőnek viszont esetleg elég lehet az 1000 kalória. Bár az azért elég kevés. Kalkuláld ki az alapanyagcserédet, nagyjából annyit kell enni fogyókúra alatt. Hogy milyen gyorsan fogysz, az attól függ, hogy mennyivel használsz több energiát a fogyasztottnál.

[link]

2012. máj. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem bőven elég annyi. Mondjuk annyira pontosan nem szoktam számolni, de nagyjából akörül vagyok ált. egy nap.

Sikerült lefogyni, most a súlytartással már több a gondom. (Nem kezdtem el hízni, sőt, inkább nem állt meg a fogyás, mikor gondoltam, aztán kicsit visszajött, majd megint le...)

2012. máj. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és végeztetek mellette vmilyen testmozgást? :)
2012. máj. 2. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!