Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segitenetek nekem lefogyni?

Segitenetek nekem lefogyni?

Figyelt kérdés

4 honapja szultem. 56 kg-val kezdtem a terhesseget szules utan 75 voltam (kozvetlenul szules elott 84 gyerekkel egyutt) azota lejott valamennyi, nem tudom kg-ban pontosan mennyi, meg nincs merlegem, de szeretnek visszafogyni 56-ra.

Napi 5x eszek.

Reggeli egy tal gabonapehely tejjel, vagy natur jogurttal es gyumolccsel.

Tizorai puffasztott rizs 2 szelet + valamilyen zoldseg (altalaban uborka vagy paradicsom)

Ebed 1 szelet parolt csirke vagy pulykamell es parolt zoldseg vagy tonhal es valamilyen konnyu salata

Uzsonna vmilyen gyumolcs

Vacsora salata, neha kihagyom mert nem vagyok ehes.

Tornazok itthon, haspres, ugralokotel, setalni ritkan tudok elmenni gyerkoccel mert Irorszagban lakunk es sokat esik, fuj a szel, nem igazan akarok vele kimenni ugy es meg en is konnyen megfazok, de mozgok amennyit csak tudok. Emeletes hazban lakunk, eleg sokat lepcsozok:D

Mit javasoltok, mit csinalhatnek meg? Etrenden kellene valtoztatni? Nagyon megkoszonnem a hasznos tanacsokat


2009. aug. 21. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerbusz, Kedves kérdező!

Nem tudom, hogy állsz a kenyérrel, de arról le kell mondani, az sokat segít.Meg ugye a sok széndhidrát..

De amúgy szerintem nagyon jó eredményt fogsz elérni, én biztosra mondom neked, hogyha ezt igy betartod, tuti visszafogysz 56-ra! Nagyon sok sikert kívánok!

2009. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia! Kenyeret, rizst es krumplit egyaltalan nem eszek.
2009. aug. 21. 12:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jól csinálod, én is ilyen étrenddel fogytam szülés után.
2009. aug. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
én 72kg-val kezdtem el fogyozni amikor a kislányom betőltötte a 7. hónapot...naponta egy szer ettem ebédet bőségesen..reggelire tejeskávé,cappucinó..aztán délután este semmi..max édesitőszeres üditők..igy két honap alt leadtam 22kg-ot most50kg.mardta.probáldki..nekm megérte!!
2009. aug. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem amég tart a szoptatás ne fogyj!Tudom ,hogy nem jó az ember közérzetének ha van rajta "husi" ,de most a baba a legfontosabb az immunrendszere a szoptatás alatt erősödik meg.Mindenből egyél amennyi jól esik és változatossan étkezz!Pár kg belefér,de most a picike az első!Viszont a helyedbe 4óránkétn ennék ,hogy a gyomromnak legyen ideje pihizni 2 evés között nekem ez bevált:)
2009. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam több mint 10 kiló maradt a szülés után, próbáltam odafigyelni a kajára, de csak a fiam 6 hónapos kora után indult meg a fogyás, havonta lement 1-1,5 kiló. 2 hete választottam el, 13 hónaposan és 1 kilóval kevesebb vagyok mint a terhesség előtt. Szóval a szoptatással majd lemennek a kilók, nem kell fogyózni, pont olyan leszel mint a terhesség előtt. Maximum a bőröd miatt kell majd tornázgatni. jó babázást!
2009. aug. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
valaki kérte h írjam le az én tuti tippemt pontosan:szoval- reggli folyadék:teavagy kávé,stb....kis cukor megengedhető.-.ebéd akármien főttétel amit főzől a csládnak éppen...egytál jo bőségesen.-.délután és- este semmien szilárd étel...az éhséget édesitőszers üditőkkel lehet elnyomni!!!ez nekem bejött 22 kg adtam le..és hamr megszoktam a rendszert..csak az eljén volt nehéz...mozgás annyi h séta gyalog mentem mindehova..és játék abbával stb....
2009. aug. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
ha már célegynesben vagy és ladtál jopár kilot..leht nassolni popcprnt és vizes fegyikat vagy jégkását.nemtesznek kárt a fogyokuráben magamon teszteltem...és néha kel is az negedmény különben nem csökkenk tovább a kilok!!de persze nem mindennap!!
2009. aug. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszi szepen mindenkinek! Nem szoptatok mert kb 3 hetig volt tejem ezert fogyozok.
2009. aug. 25. 09:25
 10/10 anonim válasza:
a szoptatás is hasznos ugyebár kaloriák mennk a tejedbe!4és ezáltal is fogysz!!szoval jo akinek van!!
2009. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!