Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én 12-éves vagyok és 42 kiló...

Én 12-éves vagyok és 42 kiló le szeretnék fogyni 35- kilóra3-hét allat lehetséges, és hogyan?

Figyelt kérdés
Fogyás

2012. dec. 11. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Hány centi magas vagy?

Igazából mindegy, biztos vagyok benne, hogy nem kell 35 (HARMINCÖT, EMBER!!!! normális vagy???!) kilóra fogynod, sőt, szerintem fogynod se kell, főleg nem 12 évesen. Mozogj többet és ne egyél sok csokit, oszt cső.

2012. dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
12 évesen 28 kiló voltam (140 centihez). :D
2012. dec. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Az első válaszoló vagyok. A válaszomat visszaszívom. Nem vagyok már gyerek, nem vagyok otthon abban, hogy hány kilónak kell lennie egy 12 évesnek. Amúgy pedig a kérdező divatbemutatóra készül, szóval hajrá, fogyj le, sok sikert. Ezt most félig-meddig komolyan is mondom. 3 hét alatt viszont 7 kilót fogyni szinte lehetetlen,több idő kellene hozzá. Szerintem mondjuk 5 kilót le tudsz dobni, ha nagyon akarod és az egészséged nem annyira számít.

Szerintem kérdezd meg a szüleidet a témában.

2012. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen nem érdemes fogyókúrázni. Sportolj inkább helyette. egyél sok friss zöldséget, gyümölcsöt, kevesebb csokit stb. Ne b@szd el fogyózással a még fejlődésben lévő szervezeted!
2012. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Privátra nem reagálok, de ha 150 centi vagy, akkor a 35 túlzás.

Ehhez a magassághoz a 42 is tökéletes.

De ha nagyon zavar, akkor is csak max. 2-t dolgozz le,

DE

NE fogyózva, koplalva.


Csak hanyagold a nasikat, cukros üdítőket és mozogj egy kicsit többet.

Menj hógolyózni, korcsolyázni... stb.


--

És ki volt az a gonosz manó, aki lepontozott?

Csak tényt közöltem. Nagyon gizda voltam, igen.

2012. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

12 évesen babázzál.. vagy legózzál, és ne fogyózz. Hanem legyél ott minden tesiórán, és sportolj.


Ha tényleg 150 cm vagy, akkor pedig tökéletes a súlyod.

2012. dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
divatbemutatóra? és azok arra kényszerítik a gyereket, hogy 12!!!!!! évesen fogyózzon? hányok tőlük.
2012. dec. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne fogyózz, állj neki tornázni, mozogni, de ebben a korban életveszélyes bármilyen tápanyagot is megvonni magadtól, nagyon beteg lehetsz tőle!

Még egy tanács, bár tudom, hogy ez nem fog tetszeni nagyon: az egészséged legyen fontosabb ne a modellkedés, egy életed van! Vigyázz rá!

2012. dec. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!