Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért mondják hogy koplalástól...

Miért mondják hogy koplalástól nem lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Sokmindenkitől hallottam már hogy koplalástól nem fogyok, igaz ez? És miért? Hiszen ha nem eszel szervezeted az elraktározott zsírból táplálkozik nem? Azért lenne fontos mert nem érzem jól magam a bőrömben, 172cm 73kg. Eddig nem igazán foglalkoztam vele, de új közösségbe kerültem ahol nem fogadnak el ez miatt, és sokan csúfolnak is. Sportolásra lehetőségem nem nagyon akad, szüleim nem állnak úgy anyagilag hogy járhassak sportolni, tornázni. Étrenden kellene változtatni, annyin már van hogy reggel nem tömök magamba 1 szelet kenyeret suli előtt hanem megeszem egy májkrémet egy bögre tea mellett, amihez már hozzászoktam hogy cukor ill. citromlé nélkül iszom, elején hányhatnékom volt de hozzá szoktam és szeretem is.:) Suliba tízórai egy szendvics vagy épp péksütemény.:/ Ebéd meg mikor mi, édesanyám amit éppen süt, főz. Vacsora, mostanság letudom egy almával és egy mandarinnal. Otthon mit tudnék csinálni, tenni ezek ellen, anyum sokat nem segít étrendemen mert megvan álddva avval hogy mindig elhatározom és tart 1-2 hétig, de ez most teljesen más, tényleg szeretnék megváltozni és barátkozni, jól öltözni, magabiztosabbá válni, és megmutatni másoknak hogy igen is lehetek szép és csinos. Kérlek segítsetek! 14/L
2012. dec. 12. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert a szervezeted elraktároz egy csomó tápanyagot meg zsírt, mivel nem eszel semmit. Ha utána meg eszel, a sokszorosa fog lerakódni rajtad, tehát bármitől képes leszel nagyon hamar meghízni.
2012. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet, csak nem egészséges, nagyon nem. A szénhidrátokat érdemes lenne elhagyni (kenyér félét), ajánlom a paleolit étrendet.
2012. dec. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet fogyni! Igaz gusztustalanul gebe leszel és egyáltalán nem olyan mint a TV-ben a "vékony" csaj. A vékony ideál egyáltalán nem alacsony testsúlyú, hanem izmos. Izomnöveléshez diéta kell és sport. Nem norbitorna meg 20 perc szobabicikli, hanem kőkemény vértizzadó sport.
2012. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert először az izomszövetek bomlanak le és csak utána a zsírszövetek.
2012. dec. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel rendesen, a szervezeted ezt úgy értékeli, hogy 'ínséges' időszak van, szóval mikor legközelebb eszel, sokkal több anyagot elraktároz, mint amúgy, hogy felkészüljön rá, hogy megint nem jut majd tápanyaghoz. Ha keveset eszel, azt oszt szét legalább 5 alkalomra, hogy megelőzd a koplalás miatti hìzást.
2012. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Nem akarok gebe lenni mert az se szép. Ha letudnék fogyni 10-12 kg-ot olyan boldog lennék mint még sose. :)
2012. dec. 12. 21:00
 7/13 anonim ***** válasza:

naaah:D

az izomszövet nem bomlik le,mert az izomsejtek száma állandó.

a térfogatuk fog a koplalással csökkenni.

e miatt lesz kevesebb a testsúly,de a testzsír nem fog csökkenni,sőt a kevesebb izomtömeg miatt százalékosan több lesz a zsír a testeden.

a végeredmény pedig egy zsíros csontváz.

tanulmányozd át ezt az étrendet kicsim-

[link]

és valami hasonlóra,vagy erre alakítsd át a mostanidat.

otthoni edzésre jó a fegyencedzés nézz utána és az ugrókötél

[link]

2012. dec. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:)
2012. dec. 13. 14:38
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves Ember de jót nevettem mikor írtad a fegyencedzést. Basszus ő egy 14 éves lány!!!


na azt a májkrémes dobozt messzire, inkább egyél szépen almát, azt se bánom ha reggel megeszel 1 kgt csak délután hagyd már. szendvics megint nem okés. teába tegyél nyugodtan citromot... csak édesítőt ne mert méreg. diétás termékeket is azzal mérgezik szóval hagyd.


sportolni kétlem hogy nincs pénz ha csak nem annyira, annyira borzasztó a helyzet. 15 ezerért már olyan futócipők vannak hogy megszólal felhúzod és fél óráig meg se állj! később mehet több 1 óra is simán.

2012. dec. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nahát utolsó!

nem is tudtam,hogy a könnyített fekvőtámasz,meg a guggolás,lábemelés stb gyakorlatok még nem végezhetőek 14 évesen.

ha tudatlan vagy,akkor inkább ne szólj hozzá.

2012. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!