Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 164 cm, /70 kg? Az sok? 26/L...

164 cm, /70 kg? Az sok? 26/L Most akkor tényleg ne egyek kenyeret?

Figyelt kérdés
Zsirégető módszerek ? Nem eszek zsirosat, se cukrot, édességet. De a kenyeret szeretem, sőt érzem, h kivája a szervezetem. Mit tegyek ? Enni, vagy nem enni ? Amúgy már mozgok, és erősitek.

2012. dec. 12. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
elég sok. ne nagyon egyél kenyeret.
2012. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egyetértek. :(

Amugy az alkatom megvan hozzá, ...valóban elég sok fehér kenyeret eszek. Fölösleges szénhidrát. :(

2012. dec. 12. 20:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyél teljes kiőrlésű kenyeret, korpás kenyeret, és ezekből kevesebbet, mert ezek jobban laktatnak is. És csak délelőtt egyél kenyeret, ne este.
2012. dec. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne egyél egyáltalán kenyeret
2012. dec. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok. Imádom a kenyeret, de a fehéret. Mindenki esküszik az olyan diétákra, hogy no fehér liszt, és no cukor. A cukor még hagyján... De a kenyeret nem bírom ki.

Én azt gondolom, a fogyás csak azon múlik, hogy összesen mennyi kalóriát viszel be. Egyél meg reggelire egy szelet kenyeret, de ne igyál mellé kakaót, vagy ne vajazd meg, és vacsorára például már egyáltalán ne egyél kenyeret. Ez talán kivitelezhetőbb, mert nem annyira drasztikus megvonás.

2012. dec. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképpen sem egyél kenyeret, Maximum reggelente egy keveset, de utána ne. 3 éve nem ettem már fehérkenyeret, semmilyen formában. Hidd el, 2 hónap után már tudsz rá "nemet" mondani.
2012. dec. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat..., délután már nem eszek kenyeret. :)
2012. dec. 13. 10:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Úú, én is ilyen vagyok, mint te. Jó ropogós fehér kenyér, nyamm. :D

Reggel eszem csak, max. 1-2 szeletet, ennyi elég is nekem már. És fogyok (-12 kg eddig), szóval ne félj. Mértékletesség és minden tök jó.

2012. dec. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!