Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra mellett megettem 2...

Fogyókúra mellett megettem 2 snickers-t nagyon nagy hiba?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha már vagy fél év fogyozol akkor annyira nem baj. Viszont ha csak most kezdted nemrég akkor SPORT! és ledolgozod.
2012. dec. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az az igazság hogy nemrég kezdtem viszont túlsúlyos vagyok... mind1..
2012. dec. 12. 22:16
 3/9 anonim ***** válasza:
most ha azt írjuk hogy összedől a világ az mivel lesz különb?ne vegyél/tartsatok otthon csokit meg ilyeneket,akkor nincs meg a veszélye a gyenge akaraterőnek
2012. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 heti diétád eredményét buktad kb. Menj, és ne vétkezzél többet! :)))
2012. dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ennyire nincsen egyébként akaraterőd, akkor így karácsony előtt ha lesz nálatok sütik meg zsíros kaják akkor hagyad a fogyókúrádat mert ha most fogyozol de karácsonykor teli eszed magad akkor dupláját szeded vissza mint amennyit leadtál, ezt úgy értem hogy ha csak fél kg is fogysz akkor 2kg minimum rád fog menni szerintem. Ha van akareterőd, úgy mint nekem:D akkor karácsonykor is csirkemellfiléken salátán rizsen stb.. éljél. Akkor nem lesz gond.
2012. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon nagy hiba! Nemsokára felkeres a fogyigestapo, és kíméletlenül leszámolnak veled!
2012. dec. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyan, semmi bajod nem lesz tőle.

Máskor figyelj oda, hogy csak 1 legyen és hetente, 2 hetente.

Én is eszem ilyen "bűnös" dolgokat, de mértékkel és lám, fogyok.

2012. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem baj. A napi kalóriamérleg számít igazából, így az étkezésenként bevitt kalóriamennyiség eltérő lehet. Ha az egyiknél többet ettél a másiknál kompenzálod kevesebbel. Azért igyekezz a finomított cuccokat kerülni, de néha egy kis nasstól nem dől össze a világ - a lényeg, hogy KICSI és NÉHA! Én testépítéssel is foglalkozom, saját tapasztalatból is tudom, hogy kívánatos néha csalós napot beiktatni az étrendbe, amikor többet és mást eszel, mint máskor. Az így bevitt többletkalória nem borítja fel a diétát, sőt jótékonyan hat. Egybként a testsúly szabályozásnál úgy tűnik, nem kizárólag a mennyiség a döntő tényező, hanem a bevitt táplálék minősége is ugyanolyan lényeges. A fogyással kapcsolatosan elképesztő mennyiségű tévhit él a köztudatban -amit nagyon sokszor ismételnek az egy idő múlva tézissé válik- szerintem először alaposan tájékozódni kell a témában. És itt nem a különféle női magazinok által preferált fogyokúrás tippekre gondolok. Egyébként alapvetően nem is a testsúly számít, hanem testösszetétel -zsírszövet- aránya.
2012. dec. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi=)
2012. dec. 15. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!