Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A csirke zúza hízlal? (megfőzö...

A csirke zúza hízlal? (megfőzöm pörköltnek, utána kiszedem és lemosom vízzel)

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 12:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Semmilyen hús, zsír nem hizlal. Nem okoz nagy inzulinszint emelkedést, gyakorlatilag nem indít el zsírraktározást. Nem okoz pajzsmirigy betegségeket sem, tehát így sem zsírosít. A zúza jó, mint ahogy a többi belsőség, hús is.
2012. nov. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
köszi a választ, pajzsmirigy betegségem meg már van sajna:(
2012. nov. 28. 12:18
 3/20 anonim ***** válasza:
22%

Ha szívbetegséget akarsz, esetleg beszűkült artériákat nyugodtan fogadd meg az előttem lévő Paleo által butított emberke tanácsát.Ha tudsz angolul ajánlom Duranrider vagy Freelee youtube videóit, emberközeliek és félelmetes hogy mennyire a trenddel szemben mennek mégis a legfittebb emberek akiket valaha láttam.

De hogy a kérdésedre válaszoljak : igen, hízlal. :)

2012. nov. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
28%

Utolsó, a szívbetegséggel kapcsolatos állításod teljesen megalapozatlannak tűnik. Mióta az orvostársadalom a zsírokat, húst kikiáltotta olyannak mint most te, azóta szaporodott fel a szívbetegek, elhízottak száma

[link]


[link]


De még valami, írj bárkit aki beteg/elhízott lett zúzától, hústól, zsírtól! És ne egy nyúl legyen, mert azt az orvosok már ellőtték.. nagyon vicces volt. Emberekről beszélünk, akik húsevéshez alkalmazkodtak (és zöldségevéshez).

2012. nov. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%

Taplalkozas Harcművész barátunk megint tolja mindenki agyába a paleolit majomságait, csak a nevét már nem meri felvállalni. Ejjnye.

Semmi sem hízlal, ha mértékkel fogyasztasz. Érdekes, én minden nap zsíros kajákat eszem, plusz minden másnap van lángostól elkezdve kelesztett kajákon át minden, mégsem hízok, pedig nem vagyok az a mozgó típus. Max néha előkapom az egykezes súlyzót, és kész. Mégsem vagyok elhízva.

A paleo egy baromság. Vmi lúzer kitalálta h "az ősember így táplálkozott, ez a jó", de arra nem gondolt, h minden új generáció mutálódik, alkalmazkodik stb (persze nem mindenhez). Ilyenkor még hozzáteszik h ők mindenkiről tudják h mirigybetegséggel küzd stb stb.

2012. nov. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
5%

Attól, hogy éppen most még nem hízol a sz.ar kajáktól, még nem vagy látványosan beteg, attól még nem vagy te akkora mutáns hogy immunis legyél a gabonákra, tejtermékekre..


Mértékkel, ez butaság, nagyon sokan nem tudnak lefogyni hiába tartanak mértéket, alacsony kalória bevitelt, edzenek.. nem ezen múlik.


Örülj inkább annak hogy egészséges vagy és nem építjük bele a súlyzódat véglegesen a fejedbe, olyan dolgokról beszélsz amikről semmit nem tanultál, ha rajtad múlna minden cukorbeteg ember ott pusztulna meg az inzulinjával egész életében szurkálná magát egy gyerek, mert a hozzád hasonló maradi, zárkózott, szűk látókörű emberek az orvosok között is jelen vannak ám.


Ne hívj harcművesnek, az Aczélt azóta is jobban szeretem. Ha már neveknél járunk.

2012. nov. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Atkins 90 kilósan halt meg 73 évesen.Az összes low-carb guru elhízott.Nekem ennyi elég. :)

Ha nagyon nem bírod ki a teljes zsír nélküli életet tényleg a kiegyensúlyozott étrend a legjobb út.A zsír és fehérjegazdag étrend a leg önpusztítóbb ami létezik.Hülyítik a népet a szénhidráttal mikor ma fogy el a legtöbb hús és tejtermék a világon amiből jön a zsír, koleszterol, só.A hormonokról ne is beszéljünk.Bon apetite kedves seggén ülő paleo barátom.Apropó, ketozisban nem lehet edzeni, mert kidöglesz 5 kilóméter futástól, ez természetes?

2012. nov. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
17%

Nem értem miről beszélsz.

Hol láttál te olyat, hogy ketózisban valaki gyengébben teljesít? Honnan veszed, hogy akik lowcarb táplálkozást folytatnak, azok elhízottak? A tudomány, a vizsgálatok egészen mást mondanak, ezeket te mégis honnan szeded?


Nem ismerem Atkinst, béke poraira? Tejet ki eszik, ahhoz be kéne hódolni a tejiparnak, ami elég gusztustalan és nagyon megbetegítő lenne. Nagyon sokan nem tudnak fogyni, amíg tejet isznak, tejtermékeket esznek. A tej összetétele a borjú hízását, gyarapodását segíti, az emberrel sincs ez másképp (csak mi rákosak is leszünk tőle) [link]


Ne jelentsünk már ki megalapozatlan dolgokat, ma Magyarországon paleolit szemléletű orvosok cukorbetegeket gyógyítanak meg, illetve 1TD betegek állapotát javítják látványosan (kevesebb inzulin, kevesebb rosszullét).

Elhízott, szívbeteg, magas vérnyomásbeteg emberek gyógyulnak meg, ezekről te olvasol? Orvosokkal beszélsz, a másik oldalt is meghallgatod néha?


Koleszterin? Mi vagy te növényevő hogy nem tolerálod a koleszterint? Igen, ha nem eszünk zsírt, nem ürül az epehólyagunk (igen, epekő is, ismerős van ilyen betegség manapság) akkor a zsíranyagcserénk sem lesz jó. A reggeli zabpehely zsírszegény tejjel, gyümölccsel nem vált ki epehólyag összehúzódást, nem fog ürülni a koleszterin sem, hát így, beteges táplálkozással persze hogy betegségeink lesznek..


Ma fogyasztanak sok húst? Persze, mert 6 milliárd ember él a Földön. Ez a 6 milliárd ember eszik egy csomó szemetet (gabonák, krumpli, tejtermékek) és mellette kb. annyi húst, ami mondjuk 1-2 milliárd embernek lenne csak elég. Igazából van értelme a müzlicégeknek, cerbona nélkül elennék előlem a húst a tucat emberek, na de más téren a gabonaevők kerülnek kórházba amit én nekem is fizetnek kell, holott én nem olcsó szemetet eszem mint ők, nekem nincs pénzem a betegesen, olcsó vackon táplálkozók eü. költségeit fizetni. Na itt a gond.

http://www.youtube.com/watch?v=ZXd_39cRwLU&noredirect=1

2012. nov. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%

Egy full paleo atlétát mondj barátom, egyet.Csak ennyit kérek és meggyőztél. :D

Én rengeteg Vegan 811 atlétával tudok szolgálni és eredményesek is.Nem néznek ki kövérnek és betegnek.

2012. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog mondani, mert maga se látja be, hogy mennyi helyről vérzik ez az egész paleo.

Ismerek rengeteg paleost, de egyik se ilyen beszűkült agyú, pláne, mikor azzal jön, hogy a torna nem fogyaszt, a fejem verem a falba, nem is tudom miért fogyok, ha mozgok, pedig nem paleozok...

Emberek már nem tudom hány ezer éve élnek ezen az étrenden, ami nem paleo és semmi bajuk nem volt sosem...

2012. nov. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!