Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy szeretnék hosszútávon...

Úgy szeretnék hosszútávon fogyókúrázni hogy 4 órától már nem eszek semmit minden nap. Van aki ezzel a módszerrel fogyott? :O

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez még rövid távon sem jó megoldás.
2012. dec. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ~Esztii12~ válasza:
0%
Ez nem jó megoldás... fogyókúrázni akkor kell,amikor már 20-30 éves vagy és még 50kg-n is túl vagy...(persze ez nem tartozik bele abba, ha terhes vagy) aki szeret enni annak sajnos el kell fogadni amilyen.;)de ha tényleg vékony szeretnél lenni,akkor van egy tanácsom: reggelizz amennyi jól esik...ha megéheznél igyál egy pohár csapvizet:) de az esti étkezést hanyagold hús téren,mert nem jó ha tele vagy hússal,és nem tudod megemészteni:/ egyél esetleg sok gyümölcsöt,vagy éppen pirítóst salátával...remélem sikerül majd lefogynod;))
2012. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Elég hülye vagy te, fiam. Este ne együnk húst(fehérje). Együnk helyette sok gyümölcsöt(cukor). Ha megéhezel, igyál vizet. Akkor szálkásíts, ha már elmúltál 20-30 éves és 50 kiló. Miért is? Gondoljunk egy 110 centi magas, 48 kilós emberre. És milyen lenne a 220 centi 51 kilóval? Ha ennyire lószart sem értesz az emberi test alapvető működéséhez, akkor minek tanácsolsz ökörségeket? Kérdező: Ha hatkor fekszel le, akkor ne egyél 4 után. Ha később, akkor semmi értelme a hülyeségednek. Nem ettől lesz gyors a fogyás. Azt éred el ezzel, hogy a szervezeted 6, vagy több órán keresztül éhezik(+ még az alvás ideje), ami az anyagcsere lelassulásához vezet.

A testzsírszázalék(nem a testtömeg) csökkentésére ez a leghatékonyabb(és egészséges) módszer:

Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 2-1 gramm szénhidrát. Fehérje: sovány húsok(csirke, pulyka, hal) túró, tojásfehérje. Szénhidrát: Zab, barna rizs, zöldség, teljes kiőrlésű kenyér. Étkezz gyakran, 5-6-7 étkezés is simán belefér. Vacsorára csak fehérjét egyél. Igyál 2-3 liter vizet.

Végezz legalább fél óráig tartó aerob edzést(futás, gyors séta, biciklizés, ugrókötél, lépcsőzés) heti 4-5-ször.

Hetente max. 0,5 kg fogyás a normális, több, mint 1 fogyásnál már izomveszés van.

2012. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
39%

Két nemnormális... Bizonyára egyikőtök sem fogyott még komolyabb súlyt.

Kérdező:

Nagyon jó elgondolás DE, Én 1 év alatt fogytam hasonló módszerrel 30 azaz harminc kilót.

1-szer kell enni egy nap és annyi. 0 azaz nulla mozgással értem ezt el ez az eredményt(!!!!) 4-5 óra fele eszel egy normális adagot és annyi. Eleinte nagyon nehéz pláne korgó hassal lefeküdni.. Nincs annál rosszabb érzés, de ha nagyon nem megy egyél egy almát vagy valami gyümölcsöt. De mást nem!!! Akaraterő.. ennyi az egész.


p.s.: Sokan okoskodnak, h ez nem egészséges, meg napi 3-szori étkezés kell meg blaaa blaaaa... Elmondanám, hogy 30 kiló súlytöbblet élni se egészséges!!!!!

2012. dec. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, bébi, így is lehet fogyni, de a koplalással leadott kilók jelentős része nem zsírból meg le. Meg rohadt egészségtelen is, de azt te is írtad. Király, hogy ezzel fogytál 30 kilót, de a testzsírszázalék(nem a testsúly) csökkentésére sokkal hatékonyabb, gyorsabb és egészségesebb módszerek vannak.
2012. dec. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

előző vagyok.

akkor bírj rá egy 125 kilós embert hogy menjen el futni...

Testzsírszázalék meg f***om. Ezt a sok hülyeséget a 21% hülye emberei erőltetik ránk. Ha koplalással lefogy valaki x kilót utána könnyebben elmegy sportolni.. Én vagyok az élő példa. Most rendszeresen sportolok, míg régen ez elképzelhetetlen volt.

2012. dec. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy 125 kilós ember ne is fusson, ilyet egy szóval se mondtam.(mehet sétálni, nála már az is aerob mozgás, meg ugye jobb is az ízületeinek a séta) Természetesen sport nélkül is lehet szálkásodni, csak sporttal gyorsabban megy. "Ha koplalással lefogy valaki x kilót utána könnyebben elmegy sportolni." Ha normális étrenddel fogy le valaki, akkor is könnyebben megy el sportolni, plusz még egészséges is marad. A testzsírszázalék megmutatja, hogy a testednek mekkora része zsír. Ebben mi a hülyeség? Nem értem. És ki az a 21 százalék?
2012. dec. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

21. század akar lenni csak elütöttem, elnézést érte. Nekünk nem volt anno kocsink, busszal jártam suliba és messze laktunk a buszmegállótól meg a suli is messze volt + általában mindenhova gyalog mentem. Semmit nem ér a séta. 125 kilót meg nem jól képzeled el.. Nem egy 300 kilós emberről beszélünk. nem olyan korlátolt a mozgása h ne tudna mozogni.. ugyan ugy tesiztem meg stb, de magátol elmenni 40 fokba futni... ha meg este mesz akk megesz a szúnyog..

Én csak a saját módszerem tudom javasolni ami HASZNÁLT 100%-ban. Most heti minimum 4x járok kondiba, (1,5 éve) szálkásodok, izmosodok... sose gondoltam volna ezt...

Elhiszem, hogy a te módszered is használhat. De 100% ban egészséges és erősebb vagyok mint valaha.

Én ajánlom ezt a módszert.

2012. dec. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!