Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez hatásos diéta lehet hosszút...

Ez hatásos diéta lehet hosszútávon?

Figyelt kérdés

Nagyjából így néz ki egy napi étrendem!


Reggeli: 4 szelet abonett kenyér sonkával, sajttal zöldségekkel, esetleg tojás vagy zabkása.


Tízórai: cerbona, vagy valami gyümölcs


Ebéd: főtt kaja mondjuk zöldségekkel, krumpli, tészta nélkül.


Uzsi: valami gyümölcs


Vacsora: Joghurt fogyi keksszel


2012. nov. 22. 16:24
 1/1 anonim válasza:
Nagyon sok függ attól, hogy most hány kiló vagy és mennyi akarsz lenni. Szerintem a hosszútávú hatásos diéta a kalóriaszámlálás+ bizonoyos kaják kiiktatása az étrendből. És a sport sem maradhat el!! A krumpli és tészta mellett rizst sem szabad enni, illetve semmilyen pékárut. Az abonett jó pótló, illetve a sok zöldség és gyümölcs is jó. A müzlikkel és joghurtokkal okosan, heti 3x, 4x elmegy, de minden nap szerintem sok. Bevallom én az 5 étkezést sokallom, tudom, hogy ezt mondják, de így könnyű "sokat" enni (többet mint amennyit szeretnél). Ez egy meglehetősen szubjektív vélemény, nyilván mások teljesen mást fognak mondani.
2012. nov. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!