Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Béres csepp és c vitamin?

Béres csepp és c vitamin?

Figyelt kérdés

Állitólag ez a kettő segitségével tudnék hizni, ami most a célom..

Kérdés: naponta mennyit ? mikor ? és hányszor ?


2012. dec. 14. 17:16
1 2
 1/12 schocko ***** válasza:
Szalonna, kolbász, fasírt, fehér kenyér, sültkrumpli majonézzel, töltött káposzta tejfellel, cukros üdítők, rengeteg süti...ilyesmi, persze hozzájuk a Béres és a C...
2012. dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akkor hízol, ha több energiát viszel be, mint amennyit elhasználsz. Nem a béres csepptől.
2012. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az első kommentelő egy barom. Ettől az étrendtől, ha eddig sem híztál most sem fogsz, ráadásul nagyon egészségtelen. Egyél többet, de minőségi kajákból, edzzél, sportoljál. Nem kellenek ilyen hülye kiegészítők a hízáshoz.
2012. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nemhiába tettem fel a kérdést..nem tudok rendes kajákkal meghizni, csak nyáron, aztán annak a nagy része is lemegy..szóval most már nem birom, muszáj ilyenekkel..

Ugyhogy örülnék ha válaszolnátok erre a 3 egyszerű kérdésre, mivel már megvettem mindkettőt, csak nem tudom hogy tudnám elérni a célt ?

2012. dec. 14. 20:18
 5/12 anonim ***** válasza:
Mikor eszel gondolj arra, hogy minden tápanyag felrakódik rád, éld át, képzeld el magad új külsődben. Ez egy hatásos módszer a hízásra. Evés közben csak erre fókuszálj, és ne másra. Ennyi, én is így híztam és jelenleg is hízom. Csak legyen hited benne. Mint mondtam nem kell ilyen béres csepp, amibe ki tudja, hogy miket tesznek.
2012. dec. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mindig bennem van, nagyon sokszor ujra próbáltam, már évekkel ezelőtt is ez volt a baj. Nem mondhatni magam tul soványnak hogy orvoshoz menjek, de nagyon szeretnék meghizni mondjuk öt kilót. Most vagyok 160 cm (kb) és 46 kg :S

Már késő, megvettem, és ha már lehetőség van rá, akkor kipróbálom, mindenkinek más hat, sokat olvastam róla, de ha nem kapok választ akkor majd szedem ugy ahogy jónak látom, és majd lesz valami...azért köszi :)

2012. dec. 14. 21:56
 7/12 anonim ***** válasza:
Leírtam mit csinálj, nem kell nyafajogni.
2012. dec. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Leirtam én is a véleményem -.- nem kell észt osztani, nekem is van elég ;D
2012. dec. 17. 19:39
 9/12 anonim ***** válasza:
A béres csepp arra talán jó, hogy nagyobb lesz tőle az étvágyad, több kaját kívánsz. De önmagában nem fogsz tőle hízni. Leírtam, hízás akkor lesz, ha tartósan több energiát viszel be, mint amennyit elhasználsz.
2012. dec. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, én is igy olvastam ! Köszönöm !

De te próbáltad már ?

2012. dec. 17. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!