Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » AZ hogy lehet, hogy mióta...

AZ hogy lehet, hogy mióta kevesebbet és egészségesebben eszem, híztam 1,5 kg-t?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is így voltam.

Csak arra tudok gondolni, hogy a görcsösen erre figyelés okozza. Akkor tudtam fogyni, nem is keveset (15 kilót), amikor azt mondtam, hogy kevesebb evés, de nem méregetem magam naponta, nem fogok egyszerűen foglalkozni a dologgal. Ráálltam egy rutinra, és kész.

Amint elkezdtem kalóriát számolni, centire és kilóra méregetni magam, ugyanígy jártam, én is híztam.

2012. dec. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem egészségesen étkezel. De ezt nem tudhatjuk, mert nem írtad le :)
2012. dec. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Vad Kati válasza:
Szia. Nyirokkeringésed rendben? Pajzsmirigy alulműködésed nincs? Figyelj a kalóriabevitelre, napi 1200-1500-nál ne legyen több.
2012. dec. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Napi 500kcalt eszem húsokból meg egyebekből a többi mind csak gyümölcs
2012. dec. 15. 12:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk azért, mert a szervezeted neki áll raktározni, mert vészesen keveset eszel és fél, ezért megy zsírba minden.

A napi adag durván 1200-1300, amit enni kéne, de ez sok mindentől is függ, milyen munkád van, mész, ülsz, stb...

2012. dec. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Ráadásul a gyümölcsben gyorsan felszívódó gyümölcscukor van, az is hizlalhat, főleg a banán, édes narancsok, stb. Ha ebből eszel töméntelen mennyiséget, lehet, hogy bőven megemelkedik az az 500 kcal. Ami egyébként nagyon kevés, még az alapanyagcserét (hogy csak fekszel, és a szervezeted, emészt, stb, mozogni nem mozogsz!) sem fedezi, ami 800-1000 kcal körül van. Nagyon veszélyes ez, főleg, ha abbahagyod, rohamos tempóban fognak rád ragadni a kilók.
2012. dec. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert egy bizonyos kalóriabevitel alatt (1200 kalória kb.) a szervezeted vészhelyzetbe lép, aminek az a következménye, hogy lelassítja az anyagcserédet, hogy kevesebb energiából is fedezni tudja a szükséges funkciókat, és még makacsabbul ragaszkodik a zsírtartalékokhoz, és amit csak tud elraktároz.
2012. dec. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az 500 kalória túl kevés, semmi értelme ennek így.
2012. dec. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

..

Mik azok az egyebek?

Mekkora a testzsír arányod? Mennyit változott miközben "híztál" 1,5 kg-ot?

2012. dec. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!