Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 172 cm vagyok és 54 kg,...

172 cm vagyok és 54 kg, fogynom kéne?

Figyelt kérdés
Néha olyan dagadtnak érzem maga, bár mások azt állítják, hogy vékony vagyok. Szerintetek jó ez a súly?

2012. dec. 17. 16:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
"Gratulálunk! Ön kórosan sovány. Javasoljuk, hogy keresse felkezelőorvosát, aki mérlegelni fogja, hogy szükséges-e részletes kivizsgálás annak eldöntésére, hogy áll-e komolyabb betegség a kóros soványság hátterében."
2012. dec. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Úgy tűnik az étkezési zavar olyan népbetegség lett, mint a nátha.
2012. dec. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
igen tisztában vagyok az anorexiával és bulimiával. sajnos van is étkezési zavaros ismerősöm (és tudom, hogy milyen nehéz neki), de én teljesen biztosan nem vagyok az. látom azért amit látok a tükörben, meg nem utálom magamat, csak vannak napok amikor úgy érzem, hogy nem vagyok elég karcsú.
2012. dec. 17. 16:33
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

170 cm vagyok és 58 kiló.

És folyton legebéznek.

Szóval nem nagyon kéne fogynod.

2012. dec. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

"látom azért amit látok a tükörben"


Ha valóban a valóságot látnád, akkor nem azt kérdeznéd, hogy mennyit kéne fogynod, hanem hogy mennyit hízz!


Ennyi súllyal nem sok zsír lehet rajtad, de tudod mit...?


Sportolj! Az senkinek sem árt.

Maximum azért láthatod magad "kövérnek", mert nincs semmi izmod, löttyedt, plöttyedt vagy. Ezen a fogyás nem segít, csak a mozgás.

2012. dec. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Semmiképpen ne fogyj!
2012. dec. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Kb. így láthatod magad: [link]
2012. dec. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"igen tisztában vagyok az anorexiával és bulimiával"

Az anorexia nervosa az lelki eredetű kóros soványság. A Bulímia pedig rohamokban jövő kényszeres evés, és a bűntudat miatti hánytatás.


Szerintem neked önkép zavarod van, ami szerintem az anorexia nervosa, vagy annak egy fajtája.


Eljutottál odáig, hogy megkérdezz másokat, ez jó. Most lépj tovább, és hidd is el, amit hallasz. Mindenki leírta, hogy szörnyes sovány vagy, és hogy ez nem egészséges.


"úgy érzem, hogy nem vagyok elég karcsú."

Nem tudom, láttál-e már Auschwitz-i fotókat, hogy a rabok hogy néztek ki. Szerinted ők szép karcsúak voltak?

2012. dec. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
174 cm vagyok és 54 kg. Anorexiásnak hisznek-holott nem vagyok az.
2012. dec. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
de akárhogy is nézem, nem lehetek anorexiás. az tény, hogy sosem volt olyan nagy az önbizalmam, és kisebb koromban ténylegesen ducibb voltam. de rendesen eszek, és próbálok a helyes étrendre is figyelni. egyre több zöldséget, gyümölcsöt eszek, amiket viszont régebben szinte alig ettem, rozsos, magos zsemlét eszek, megpróbálom nem a legzsírosabb kajákat enni, naponta többször eszek, hogy soha ne legyek farkaséhes, hogy utána teletömjem magam, mert az nem egészséges. a csokikat, chipseket próbálom hanyagolni, bár így is szoktam azért egy "egészségesebb" mennyiségű csokit enni ( :D). hánytatni pedig soha nem hánytattam magam, tehát bulimiás sem vagyok.
2012. dec. 17. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!