Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az normális ha az édességtől...

Az normális ha az édességtől fogyok?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban elhatároztam hogy nem eszek édességet. De aztán feladtam mert amúgyis sovány vagyok. Mostanában egy csomó cukrot meg csokit eszek és most meg elkezdtem fogyni most fogytam 1 hónap alatt 2kgt. Ennek mi az oka? (biztos hogy nem betegség mert egy pár napja voltam vérvételen és nics bajom)

2012. dec. 20. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik szinte bármiből bármennyit ehetnek, mégsem híznak. Örülj neki.
2012. dec. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igyál vizt, vagy ami nekem bejött, az a grapefruitos Borsodi, és felszedsz magadra.
2012. dec. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fiatal kor, gyors anyagcsere. Majd megváltozik, főleg ha édességeket eszel.


De ki tudja, még betegség is lehet (ne legyen).

2012. dec. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mennyit eszel egy nap? Mert simán lehet hogy sok cukrot eszel de ha a kcal bevitel nincs meg annyi, amennyi kellene a súlytartáshoz, akkor fogyni fogsz.


Egyik tv-műsorban (supersize vs superskinny) volt hogy egy srác baromi vékony volt, de nem evett rendesen főttkaját, meg húst, cukron meg csokin élt hogy legyen energiája meg kávén.


De így is kevesebbet evett mint a szükséges kcal mennyiség, ezért volt vékony. Na, ha pl. te egy nap megeszel akár egy tábla csokit (560 kcal) melléje nagyon keveset eszel, pl csak gyümit vagy zöldséget akkor fogyni fogsz.


Miket eszel még? írd le egy napi kajádat, és segítek de csak akkor fogynak az emberek ha kcal deficit van.

2012. dec. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!