Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez normális, hogy undorodom...

Ez normális, hogy undorodom az édességtől?

Figyelt kérdés
szóval én egy nagyon édesszájú kis csajszi voltam 3 héttel ezelőttig 168 cm/50 kg vagyok 3 hete 52 voltam kb de elkezdtem fogyókúrázni és elhagytam a vaníliás kekszem,csokit,chips(nagyon chips mániás voltam akármennyire nem volt egészséges)na szóval nem voltam kövér sose csak hát azért nah a popsi meg combi nem úgy állt mint egy tinin kellett volna viszont elkezdtem fogyni és mára már nem az ,hogy nem tudok neki ellenállni egyszerűen hányingerem lesz ha a chipsre gondolok ,hogy úristen ez csucsog az olajban meg ilyesmi .Úgy érzem ha megenném a gyomrom K.O lenne.Nektek is volt ilyen?
2010. máj. 28. 14:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
mert azért nem akarok átesni a ló túloldalára se szóval érdekes változáson mentem végbe úgy gondolom és nem tudom ,hogy ez nem-e gáz
2010. máj. 28. 14:44
 2/13 A kérdező kommentje:
persze közbe sporotlok is naponta 1 órát kocogok v aerobic
2010. máj. 28. 14:47
 3/13 A kérdező kommentje:
sportolok*
2010. máj. 28. 14:47
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is édességmániás vagyok/voltam. Van, amikor egy falat se menne le a torkomon, mert érzem, hogy túl édes, csipsznél meg,hogy túl olajon. brrr:S

Ez általában akkor van, mikor már huzamosabb ideig nem eszek, csak egészséges kajákat, roston csirkemell és hasonló. Ha pedig valami nehezebb kajábol eszek egy kicsit, vagy hasmenésem lesz, vagy ehetem a szódabikarbónát.Elszokik tőle a gyomrom rendesen.

Inkább örülj neki, amig a kajától nem undorodsz, csak a felesleges dolgoktól, addig nincs gond:)

2010. máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*olajos
2010. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
tudom csak furcsa ,hogy ami régebben napi szinten kis örömet hozott milyen hihetetlenül undorító most mondjuk jobb mintha falat kaparnám mert hiányzik
2010. máj. 28. 14:53
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem pszichés alapon undorító mert a kövérséggel azonosítod, egy csomó ideje akörül forog az élet hogy mia jó étel és mi a rossz és nagy gátlások keletkeznek hogy megint visszatérj a régi felfogáshoz hogy mit árthat egy kis csipsz
2010. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem voltam kövér csak kicsit aránytalan de csak sporttal nem bírtam eltüntetni ezért kezdtem diétába de lehet igazad van pszichés lehet ,hogy jaj ne nézzek már ki megint úgy mint rég mondjuk centibe még nem sok fogyott rólam de kezdek arányos lenni a felső testemhez ami elég kicsi:D
2010. máj. 28. 15:04
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem is pszichés alapon undorodsz tőle ennyire, végülis addig nincs baj, amíg csak az ilyen egészségtelen kajákra gondolsz így. amúgy azt én is megfigyeltem, hogy mióta nem eszek rendszeresen chipset, csak alkalomadtán, már nem ízlik úgy mint régen.
2010. máj. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én elhagytam a fehér lisztes meg a cukros dolgokat teljesen, meg minden nasit is, de rizslisztes dolgot eszem (az nem hízlal annyira és nem olyan egészségtelen). de egyébként azóta nem eszem ilyen kajákat (tésztát se egyáltalán, köretet is visszavettem) mióta megtudtam mit mennyi idő lemozogni:d
2010. máj. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!