Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Speedfitness? Vélemények, nem...

Speedfitness? Vélemények, nem egészségtelen?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Nem, egészségtelennek azért nehéz lenne kikiáltani.

Szimplán csak értelmetlen, idő és pénz pocsékolás, egy edzés ideje alatt akár jógázni is elmehet az ember, vagy kevesebb idő alatt otthon végezhet egy fél órás, órás teljes testes saját testsúllyal végzett erősítést, és akkor az edzés is valóban meglenne.

2012. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Egyáltalán nem nevezném egészségtelennek, sőt! Amióta speedfitness edzésre járok sokkal fittebbnek érzem magam! kezdetben azért kezdtem el járni, mert szerettem volna leadni pár kilót. 3 hónap alatt 2 ruhaméretet változtam, ami szerintem hatalmas eredmény. Most is rendszeresen járok heti 1 alkalommal, amivel szinten tudom tartani az alakomat. Nagyon boldog vagyok, hogy rátaláltam erre az edzésformára! Csak ajánlani tudom mindenkinek!!! :)
2013. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!