Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet, hogy azért hízok, mert...

Lehet, hogy azért hízok, mert lassú az anyagcserém?

Figyelt kérdés
Legutóbb két hét alatt 4kg-t híztam. Ez a 4kg a hasamra ment, lelógós, nagy pocakom lett, undorító. :( Már arra is gondoltam, hogy lassú az anyagcserém és attól hízhatok/nem fogyok sehogy sem. Napi 2-3x pisilek és heti 3-4x végzek "nagy" dolgot. Ez lassúnak számít? Mit tehetnék?
2012. dec. 30. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:

a pisilésnek semmi köze az anyagcseréhez. az anyagcsere mást jelent, energiaforgalomra vonatkozik.


Húst eszel és zöldséget? Biztos hogy akkor nem híznál, szerintem néha valami tejféle, vagy édesség, vagy lisztes étel becsúszik, azzal meg nem meglepő ha hízol, a magyar lakosság már lassan nagyobb része elhízott, ez így természetes (már ha így esztek).

2012. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A heti 3-4 nagy dolog elég kevés napi 1-2 szokott lenni a legtöbb embernek.

Figyelj oda mit eszel, az nagyban befolyásolja és mozogj, igyál sok folyadékot!

2012. dec. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!