Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ilyen keveset eszek mostaná...

Ha ilyen keveset eszek mostanában, máskor is kevesebbet fogok kívánni?

Figyelt kérdés

3 napja nagyon rosszul voltam, hánytam, lázas voltam, aznap semmit nem ettem. Másnap már almakompót, saláta, 1 kis szelet házi pizza. Ma csak almakompót, almás táska, és mivel szilveszter van, ettem 3 mini tésztába tekert virslit.

De igazából nem is ebédeltem, egyszerűen nem kívánok enni. Valahogy meg lehet tartani ezt az "állapotot"? Mert ha csak gy kicsivel többet eszem, nagyon éhes leszek. Ezalatt a 3 nap alatt 1 kilót fogytam, ami persze jól jön, tekintve hogy fogyózom.


Szerintetek? 15/L


2012. dec. 31. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Én jártam egyszer így de nem ajánlom. Néha még ma is visszaköszön a dolog. Valami bajom volt nyár elején és utána nagyon nehezen kezdtem el visszatérni a régi étkezéshez. Ha csak a kaja szagát megéreztem már hányingerem volt. Csak pár falatot tudtam enni kajálásonként. Egy ideig örültem neki de a normális ember azért megijed hogy hoppá, valami komolyabb is lehet. Ráadásul előbb utóbb viszont neked is vissza kell térned a régi étrendedhez vagy megtalálod a "defektes pontokat" a volt kajálásodban és kijavítod és akkor még a súlyod is tartani fogod. Szerintem ne így akarj fogyni. Én is egy étterembe, lagzira stb sem mertem már a végén elmenni. Persze hogy így összeszűkült a gyomrod így kevesebbet tudsz enni, ami lehet ha eddig feszt éhes voltál nem baj, de azért rendszeresen egyél és kevesebbet mint semmit.
2012. dec. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem fogytál, bébi, csökkent a súlyod. A fogyás az a zsírvesztés. 3 nap alatt kijött belőled egy kis víz, meg béltartalom. Ennyi idő alatt nem lehet zsírt veszteni, de hosszútávon se lesz hatékony zsírcsökkentés szempontjából ez az almakompótos, pizzás, éhezős étrend. Az izmaidat szépen leadhatod vele, ami nagyobb súlycsökkenést eredményez, mint a zsírból való fogyás, és mint tudjuk, csak az számít, amit a mérleg mutat.
2012. dec. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!