Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasról fogyás-de hogyan?

Hasról fogyás-de hogyan?

Figyelt kérdés
Igazából meg vagyok elégedve az alakommal,egy valamivel nem:a hasammal.Tudom,hogy nem lehet csak hasról fogyni,de milyen módszerek vannak rá,hogy elsődlegesen onnan fogyjak?Nem szeretnék gyorsan,olyan 3 hónapon belül :) Annyira nagy probléma nincs,csak szeretnék lapos hasat.Tehát milyen praktikák,mozgások vannak,amiket ajánlotok?

2013. jan. 1. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Jajj, a sötétség! Ha nincs helyi fogyás, akkor elsődlegesen helyi fogyás sincs. Szálkásító étrend kell és aerob edzés!
2013. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 boombaby válasza:
84%
Én egy átmozgató kardió edzés után (pl futás )...nagyobb hangsúlyt adnék a has edzésére illetve a hasizom erőltetésére..minden egyess gyakorlat hasznos lehet a kilók leadása érdekében...ha kb a hasad alsó tájékáról szeretnéd leadni a fölösleget(sok embernek itt rakad meg a zsír)...akkor csináld a hasprést ...gyakorlatok között 1-2 perc szünet max. az ismétlések száma pedig 15-20 később amikor hozzászoksz a terheléshez már mehet a 30 ....de csak lassan és türelmesen....jah és egy étrend alacson tartalmú szénhidráttal...valamint nem ártana beszerezni egy zsírégetőt...pl adipokill..vagy super 7...de az adipokill nálam bevált és megbíz6ó termék...jó munkát :)
2013. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Baby, még mindig nincs helyi fogyás.
2013. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Próbáld ki a fahullahoppot. Nagyon szépen formál :)
2013. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Awful11 ***** válasza:
27%
Mennyi idióta van itt!! "Tudom,hogy nem lehet csak hasról fogyni,de milyen módszerek vannak rá, hogy elsődlegesen onnan fogyjak?". Tudod hogy nincs helyi fogyás de azért megkérdezed, a többi idióta meg mondja, hogy hasazzál és majd lefogysz.Meg a fahullahopp az is komoly lehet, mutass már valakit aki az miatt fogyott le te nagyon okos. Csillámfasznáci leírja jól de csak azért is odaírnak még valami f*szságot. Ezt a kérdést amúgy mindennap felteszi valaki de még mindig nem bírják megérteni, hogy NINCS HELYI ZSÍRÉGETÉS!
2013. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%
És a hullahoppos helyi zsírégetők bőszen lepontoznak. :)
2013. jan. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem azt mondtam, hogy azzal lefogy, de az tény és való hogy formál...
2013. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!