Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hasról fogyni?

Hogyan lehet hasról fogyni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem a norbi diétát, update1-es kód alatt lévő dolgokat eszek csak szinte. Férfi létemre nem volt sok a 86,5 kg talán a 185 cm-hez, de hasra jöttek a kilók, úgy már igen. Csinálom bő két hete ezt az update étrendet, lement 6,1 kg eddig. Ez mind szép és jó, csak hasról még mindig kéne hogy lemenjen (kisebb lett de nem olyan sokkal). Hogyan tudnám elérni hogy onnan menjen? Tavaly pl futottam vagy 3 hónapig (heti 2x, a végén már majdnem 9km volt a táv) és nem változott).

Ötletek?

Köszönöm!


2012. márc. 2. 07:16
 1/8 anonim válasza:
Hi! Olyan nincs, hogy csak hasra. Mindenhonnan megy le, ha tetszik ha nem. Kőkemény diéta, semmi csalás! Sok sikert!
2012. márc. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 1brunobaba válasza:
52%

probáld ki a felüléseket én midnenap megcsináltam belöle 100 és mág mellé ugrálo köteleztem és elég jelentös felesleg le ment egy hét alatt és most rohadtul nem hazudok csak igyál sok vizet meleget persze teát cukor és citromnélkül szoval ne legyen benne semmi!!!!!!!!!!

persze ehetsz amit szeretnél ugyan annyi adagot amenyit eddig ettél csak a felét eddmeg a másik felét pedig ragd el mondjuk ebédre vagy tizorainak ahogy szeretnéd ja és a legfontosabb 18:00 után ne egyél semmit és az elött presze ne nyomj be egy pizzát mondjuk alma vagy gyümöls saláta cukor nélkül ezekre figyelj csak a banánt hagyd ki mert abba sok a cukor leginkáb csak almát egyél!!!!!! ennyi megéri.. hid el

2012. márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az utolsónak biztosan baromi jó hasa van ha ilyen hülyeségeket hord össze, 6 után nem evésről annyit hogy hatalmas tévhit, amúgy meg nincs helyi fogyás, de persze lehet az előttem szólónak hinni csak nem érdemes mert semmire nem mész ezzel,...olvasd el a sárga kapszulát talán rádöbbent hogy mit kell csinálni férfi létedre ,jah és ha felmész bodybuilder.hu ra előbb tényleg olvasd el vagy az alapismereteket mert ha Bunnytól kérdezel egyből akkor joggal fog elküldeni a csába:D
2012. márc. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A 6 utáni evés full kamu. Ez az emésztés gyorsaságától és a levefkvési időtől függ, mivel ha alszol lefog lassulni az anyagcseréd. Nekem kib@szott lassú, én alvás előtt 4 órával nem eszek, vagy pedig kajálok és csak 4 óra mulva fexek le. Szóval ehetel nyugodtan 6 után főleg ha gyors az emésztésed.
2012. márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én erre azt mondom, hogy este 8-9 kor eszek nyugodtan, mivel 11-12 körül fekszem, ha nem ennék 5-6 után meg is őrülnék, mivel sokszor 7-ig dolgozom. De! És ami itt a lényeg, az az, hogy Update 1-es kódú kaját csinálok, tejbegrízt legújabban. 1,5-es tejből, gríz helyett zabkorpából, cukor helyett édesítővel, és ízesítőnek fahéjjal.

Komolyan nem akartam elhinni, de működik. 86,5-ről indultam, most ma reggel 80,2 voltam. Már nem olyan gyors a fogyás, még 2 hét van a diétából, szerintem 1 vagy 2 kg megy le, de pont az lesz az a súly, ahonnan elindultam, mikor beültem dolgozni az irodába, előtte végig 77-79 kg voltam, és nem volt se hasam, de egy deka feleslegem se (kis túlzással). Csak az zavar hogy a hasamból még megvan egy kicsi...

2012. márc. 3. 09:00
 6/8 1brunobaba válasza:
figyelj én csak tippet attam senki nem mondta hogy azt csináld... bár aki segiteni akar azt egyböl le kell szolni és csak ugy szolok hogy azért nem lehet 6 után enni vagy mondjuk ugy hogy "lefekvés elött" mert ha eszel akkor reggel még éhesebb leszel és többet eszel és kihagyod az ebédet és a vacsorát...és mikor fogsz enni?... este.. annak csak gratulálni tudok aki hülyének tart!!
2012. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
4-es hozzászóló vagyok. Én személyszerint nem tartalak hülyének. Javítanám az előző hozzászólásomat, mert nem full kamu, ez csak egy átlagos időpontot ad meg, de nem személyreszabott.
2012. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 1brunobaba válasza:
:)
2012. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!