Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudtam hányni?

Miért nem tudtam hányni?

Figyelt kérdés

Először is had szögezzem le, hogy nem akarok ilyen módszerrel fogyni, csak az egészség kategóriából épp csak az ördögszekerek hiányoznak, úgyhogy gondoltam ide is beillek.


Anyi történt hogy elég zsíros kajából ette sokat, kis kacsamáj meg kenyér jól megmártva zsírral....éshát nagyon feszített, éreztem hogy nem kellett volna....próbáltam ledugni az ujjam a torkomon, éreztem azt a kis figyegőt, meg a torkomban lévő alkatrészeket, mozgattam az ujjam össze-vissza bekönnyeztem tele lett a szám nyállal, de nem jött fel semmi, utána pont olyan volt mintha hánytam volna....de miért nem jött fel? ha egyszer tele is voltam, meg amúgy is elég rendesen lenyúltam...?


2013. jan. 2. 00:47
 1/6 anonim válasza:

Nem meghányatni kellett volna magad, hanem pihenni.

Ha meleg sós vizet ittál volna, akkor jött volna kifelé a cucc. Szimplán azért nem tudtál hányni mert nem. :))

Amúgy az is egy jó módszer, ha a wc-be szagolsz és látod a kakamaradványt meg ilyenek..na ha nekem hányhatnékom van, és hányni akarok hogy jobban érezzem magam, szimplán "megvizsgálom" a budit. Hidd el..hatékony!

2013. jan. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minek eszed meg ha utána kihányod?
2013. jan. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyilván nem azért ettem meg hogy utána kihányjam, de ha valamiről érzem hogy baromira nem jó.....
2013. jan. 2. 13:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudom hogy ez milyen, ne legyen rendszeres. Úgy kell, hogy amikor ledugod az ujjad, ott van az a kis izé, és afölé dugd az ujjad. Annyira fent, amennyire csak tudod. és hatásosabb ha a fél kezedet használod, úgy tuti hatásos.:D (még mielőtt előítéleteitek lennének, nem vagyok bulimiás, csak volt egy durvább nyaram..)
2013. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mintha magamat olvasnam... nekem se megy.. elmeletben vannak olyanok akiknek alkatilag nem megy a hanytatas... en barmit csinalok nem hanyok... meg szilveszterkor is amikor osszeittam szo szerint mindent... ereztem hogy hanynom kell es h a szervezetem is kikivanja de nem megy...szar ugy foleg amikor te is azt akarod h kijojjon:(
2013. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hánynod kéne, hanem pihenned. Ha máskor is lesz ilyen, akkor feküdj a hátadon és próbáld be süllyeszteni! Attól egészen biztosan jobban leszel!Főleg ha sokat iszol mellé meleg 🔥 teát és/vagy vizet! :)
2015. febr. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!