Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnap ebédre lecsót szeretnék...

Holnap ebédre lecsót szeretnék enni, segítenél?

Figyelt kérdés

4 db paprikám van és kb. 8 paradicsomom..plusz ugye hagyma, esetleg még virslit teszek bele, de lehet kihagyom.Mától fogyózom egyébként.

Hogyan csináljam?Megpirítom a hagymát nagyon kevés olajon, utána melyiket adjam hozzá a paprikát ugye? ekkor már önthetek rá egy kis vizet? milyen lángon csináljam és meddig?A paradicsomot mikor rakjam bele plusz az őrölt paprikát?Esetleg 1-2 tojást teszek bele, akkor azt hogyan?


Köszönöm, nagyon kezdő vagyok.. :) nem szeretném elrontani



2013. jan. 2. 18:38
 1/6 A kérdező kommentje:
azt tudom, hogy több paprikát szoktak belerakni, mint paradicsom..vegyek még hozzá feltétlen?
2013. jan. 2. 18:38
 2/6 anonim ***** válasza:

Még sosem főztél?


Inkább zsíron mint olajon mehet a hagyma, párold meg aztán mehet hozzá a pari és paprika (egyszerre, és bármilyen más zöldséggel, fűszerekkel, sokan szeretik csípősen, ez az emésztést is segíti). Nem kell nagy ügyet csinálni a főzésből: miután nyersen is jók, párolva is, csak arra figyelj hogy ne égesd oda a kaját. :)


Segítenék többet, de tényleg nem tudom mit kéne még.. be az edénybe, és hagy párolódjon fedő alatt.

2013. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még néhány ötlet:

Közepes lángot használj.

A tojást hozzáadhatod a paprikával egyszerre, vagy kicsivel később felverve mint rántottához. Nem nehéz ez hidd el, sok sikert hozzá!

2013. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

azért kérdeztem, mert diétásan akarom..

egyébként meg, aki hülyeségeket ír, az ilynekor mit érez? -.- mindegy, jelentve

2013. jan. 3. 10:15
 5/6 anonim ***** válasza:

A zöldségek, zsiradékok, fűszerek mind diétásak.

Amíg nem teszel bele tejtermékeket, tésztát, lisztet, nem eszel hozzá kenyeret addig diétás.


Én így eszem, persze nem fogyás miatt.

2013. jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jan. 3. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!