Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek molett vagyok?...

Szerintetek molett vagyok? Mennyit kéne fogyjak?

Figyelt kérdés
A kérdés halálosan komoly, 59 kg vagyok és 157 cm magas mennyit kellene lefogyjak? Egyébként jól érzem magam a bőrömbe de ha látok egy nagyon csinos formás lányt elrémülök. Picit narancsbőrös is vagyok! Milyen tanáccsal látnátok el?
2013. jan. 3. 21:56
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2013. jan. 3. 21:56
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos vagy és nem igazán ajánlanék neked semmi fogyókúrát.Súlytartás és egészséges étkezés sok mozgással.Ha nem is akarsz fogyni mozogj sokat és feszes/egészséges leszel. :) Csak hogy tudd ez egy fiútól jön.(18)
2013. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
na de olyan nagy pocakom van, viszont felülés és a futás nálam az olyan gáz mivel volt egy gerinc műtétem :/ amúgy köszönöm szépen
2013. jan. 3. 22:03
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
Nekem tetszik a látvány. Pilátessel próbálkoztál? Az sokat formál és feszesít és (edző felügyelete mellett) gerincbetegek is végezhetik.
2013. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%

Ahhoz hogy lefogyj csak étrendet kell váltanod.Viszont ha egy feszes, tónusos testet szeretnél muszáj a mozgás.Szerintem nagyon jó az alakod és a modellek beteges módon érik el azt a vékony testalkatot, ezt pedig kétlem hogy szeretnéd.Persze van kivétel, de nem akarom senki torkán letolni a favorit életvitelem.Ha érdekel akkor keress rá youtube-on:Freelee


De komolyan mondom, ne fogyózz, nekem speciel nem tetszenek a nagyon pici lányok, jó az ha puha valaki, jól esik megölelni. :)

2013. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
:)) olyan aranyosak vagytok!! Sajnos apukám mindig mondja dagi vagyok meg a volt barátom exe is azt mondta rám hogy dagadék szóval lehet picit önbizalom hiányos is vagyok egyrészt! Akkor bénán festenék mondjuk 50kgal?
2013. jan. 3. 22:10
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad, akkor érezd jól magad. Ne fogyj, a molettől meg nagyon messze vagy. A mozgás persze sosem árt.
2013. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Már bocs, de aki rád azt mondta, hogy dagi vagy, az hülye!!!!! Jól nézel ki, és szerencsére nem vagy az a betegesen sovány, anorexiás plázacica, hanem hús-vér nő vagy, aki teljesen megfelelő alakkal rendelkezik!!!!formásodni, izmosodni lehet futás és felülések nélkül is, rengeteg edzésforma van ma már!Nyugodj meg, szép vagy! Szeresd magad jobban!
2013. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nagyon jól nézel ki!!!! (és ez is fiútól jött)

Nekem speciel elegem van a sok anorex felügyelőből.

2013. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Csini vagy, úgy ahogy vagy, vinnélek. (F)


Szóval szerintem a környezetedben lévőket kell (csak) lecserélned ilyen szempontból, nem magadat.

2013. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!