Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak úgy, hogy a...

Hogy fogyjak úgy, hogy a mellem ne menjen le teljesen?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés, de már nagyon régóta fogyózom, nyáron lefogytam 58 kilóra sporttal, diétával, de most sajna feljött 5 kiló augusztus óta. A mellem nagyobb lett, de még így is csak 75 B-s melltartó kell. Félek, ha megint visszafogyok, úgy nézek ki, mint egy fiú, milyen edzést folytassak, hogy ne menjen le teljesen a cicim?
2012. dec. 27. 16:04
 1/8 anonim válasza:
Mit sportoltál eddig? Én meg pont mellről akarok fogyni mert C-s vagy D-s melltartót hordok. :S
2012. dec. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te rosszul fogytál ha összement a melled. Rubint rékának sem kicsik a mellei.
2012. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, milyen edzést folytatsz, ha elkezdesz fogyni, akkor előbb-utóbb a cicidről is le fog menni egy kevés.

Próbálj meg hasra, combra koncentrálni, akkor elvileg nem fog sokat változni a cicid mérete.

2012. dec. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Persze, hogy nem kicsik, a szilikon nem fogy le. :-DDDD
2012. dec. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aerobiccal, futással fogytam 2,5 hónap alatt 10 kilót. Amúgy Rékának szilikonmelle van, gondolom azért, mert mikor fiatalkorában duci volt, lefogyott és kicsi lett neki. Szakszerű válaszokat viszont nem nagyon kaptam.
2012. dec. 27. 19:20
 6/8 anonim ***** válasza:
szilikon nélkül sem kicsik...
2012. dec. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát, olyan nagyon szakszerű választ én sem tudok adni, viszont a tapasztalatomat megosztom veled. Én nagyon lassan fogytam, egyáltalán nem drasztikusan, 7 év alatt 30 kilót. Mostanra szinte nem tudnám elképzelni az életem rendszeres mozgás és sport nélkül, kicsit a rögeszmémmé is vált.:) Nekem is kisebb lett a mellem, nem is kicsivel. Mikor észrevettem, hogy onnan is lefogytam, nagyon megijedtem, aztán most már kezdek vele megbarátkozni, és úgy vagyok vele, hogy inkább ez, mint a plusz 30 kiló magamon. Valamit valamiért.
2012. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát végülis igen, ez igaz.
2012. dec. 27. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!