Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen mozgással lehet elérni...

Milyen mozgással lehet elérni laposabb hasat? (max.2 kiló felesleg) A diéták nem használnak.

Figyelt kérdés

Már próbáltam mindenféle diétát, egyik sem jön be.

A hasamon még mindig ott van az a kis úszógumi, vagy hogy is nevezzem. Azon gondolkoztam, hogy sokkal többet fogok mozogni. Milyen mozgások lennének a leghatékonyabbak?


2013. jan. 4. 18:24
 1/10 anonim válasza:
Ne fogyassz cukrot és lisztből készült termékeket. Cukor alatt nem csak az édességre gondolok, hanem akármilyen cukros étel (tejben is van cukor például, kólában).
2013. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És mennyi idő alatt lesz látható az eredmény?
2013. jan. 4. 18:34
 3/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Vt-T2vfWJm4

ezeket csináld naponta reggel, este

2013. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket! :)

És kb mennyit vagy mennyi ideig?

2013. jan. 4. 19:26
 5/10 Awful11 ***** válasza:

Nincs helyi zsírégetés szóval nem tudsz csak hasból fogyni!

De ha jó az étrended és rendesen mozogsz akkor le fog menni a zsír!!

A fogyáshoz szálkásító étrend és aerob edzés kell!!

Heti 0,5-1 kg fogyás a normális, ha annál több akkor nem zsírból hanem izomból fogsz fogyni.

Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 2-1 gramm ch. Fehérje: sovány húsok(csirke, pulyka, hal) túró, tojás. Szénhidrát: zöldség, rizs, zab teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta. 3 óránként kajáljál, napi 6-7 étkezésnek kéne lenni. Igyál min. 2 liter vizet. Ne egyél sok szénhidrátot, hanyagold a cukros kajákat, gyorskajákat, péksütiket és a tejet. Kell még aerob edzés is, tehát végezz napi min. 1 órás testmozgást, ami lehetőleg futás,lépcsőzés, biciklizés vagy ugrálókötelezés legyen.

Itt találsz minta étrendeket is: [link]

2013. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Awful11 ***** válasza:
Ne hallgass arra aki a linket adta MERT NINCS HELYI ZSÍRÉGETÉS, hasazó gyakorlatokkal a hasizmodat erősíted a zsír alatt, de csak hasedzéstől nem fog eltűnni a zsír!!!!!
2013. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Akkor mit csináljak, ha semmilyen diéta nem jön be és nem fogyok semmitől?

Már csak a mozgás maradt, amire sajnos elég kevés időm van, szóval valami itthon elvégezhetőre lenne szükségem.

2013. jan. 4. 19:32
 8/10 anonim ***** válasza:

hát ha eddig ilyen káposzta meg 90 napos diétákat csináltál, akk megértem h nem fogytál.


ha csak nincs genetikai betegséged, kalóriadeficittől fogyni kell neked is. amit leírt hosszan az egyik válaszoló, azokból a kajákból állítsd össze, de első körben inkább olvass utána!!!!


ne nők lapja, hanem testépítő oldalak.


egyébként ameddig zsír van rajtad, nem fog látszódni az izom, függetlenül attól még csinálhtasz rá gyakorlatokat, de nem lesz lapos, mert az izom növeszti ugye :) csak a zsír alatt... azt kell ledolgozni tehá

2013. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Awful11 ***** válasza:
Azt a diétát csináld amit leírtam!! Otthonra pedig vegyél ugrálókötelet és csináld kb. fél órát, de az lenne a legjobb ha elmennél mellette futni! Eddig milyen diétákat csináltál??
2013. jan. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Egyik ismerősöm állított nekem össze többféle étrendet, és azok közül próbáltam ki sokat még régebben, de nem jött be.

2013. jan. 5. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!