Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség! Csak 2 centi kéne a...

Segítség! Csak 2 centi kéne a boldogsághoz. Hogyan sikerülhet 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hónapokban nagyon sokat fogytam, de nem drasztikus módszerekkel, egészségesen. Főleg szobabicikli volt a mozgás, minden nap 30-40 perc, és persze az étkezésre is figyeltem, az adagokat csökkentettem. Most 56 kiló vagyok (164 cm), amivel már meg vagyok elégedve, viszont a pocakom még nem az igazi. Februárra szeretném, ha picit laposabb lenne, 1-2 centivel. Viszont nem tudom, hogy folytassam-e az eddigi tervet (mozgás+étkezésre), vagy be kéne iktatni valami extra gyakorlatokat, amik célzottan a hasi tájékot karcsúsítják? Hogyan tudnám elérni, hogy laposabb legyen? Köszi a válaszokat!
2013. jan. 5. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem a hasprés vállt be a legjobban,meg a hasi zsír egy része felhalmozódott méreganyagok úgyhogy egy méregtelenítés nem ártana,hátha neked is ez a gond
2013. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csak gratulálni tudok így tovább. Igen hasprés plusz kipróbálhatod még a karikát is, nekem segített. De minimum fél órát tekerj elõtte, mert csak úgy lesz hatásos. Hajrá!
2013. jan. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!