Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 hónap alatt mennyit lehet...

4 hónap alatt mennyit lehet fogyni? Minden LENT

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok.172-3 cm magas.Nyár óta felszedtem kb 10-15 kilót.(58-ról indultam)Eléggé pontosabban elviselhetetlen mód zavar.Tavaszra (maximum május közepére) nagyon-nagyon szeretném leadni..heti 5-6x másfél órát sportolnék(1 óra ellipszis,vagy futópad,fél óra súlyzós torna,erősítő gyakorlatok)Mellette keveset ennék,javarészt fehérjét.Szerintetek mennyi idő alatt tudom leadni?(most kérlek ne írjátok hogy heti 1kg mínusz mert tudok róla)

2013. jan. 4. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
A fehérje savasít. Természetesen kell az étrendbe, de a lugosítás segíti elő a fogyást. Zöldségek, gyümölcsök (citrusfélék), saláták. Este 6 óra után nuku evés és napi 3-4 liter víz elfogyasztása.
2013. jan. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Normálisan 4 hónap alatt kb. 4-5 kilót tudsz fogyni.
2013. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Awful11 ***** válasza:
Ha tudsz róla, hogy heti max. 1 kiló mehet le zsírból, akkor minek kérdezel ilyet??
2013. jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

4 hónap alatt 4-5kg?:DDDDDDDDDDD AHANEM.

Mert nemcsak zsírból akarok,mert ebböl mondjuk elég sok víz is van.nem tanácsokat kérlek,csak hogy lehetséges-e?

2013. jan. 4. 20:22
 5/7 anonim válasza:
Igen nagyon is lehetsèges!én nyáron túlzásba vittem a dolgokats kevés kaja de csak fehérje emelett sok futás sok zöldség gyümölcs es 3 honap alatt 14-15 kg adtam le ,persze ez kétlem h egészséges lett volna de az erredmény nagyon látszott eléggè fitt lettem es egész sokáig megmaradt csak azért nem mert hihetetlen nagy falásrohamok törtek rám egyre jobban!
2013. jan. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jaj köszönöm!Gratulálok a sikeredhez!:) Örülök neked.:) remélem nekem is sikerül :( holnap tervezem elkezdeni mert lesz időm...
2013. jan. 5. 12:37
 7/7 anonim válasza:
Az elöbbi voltam . Csak még annyit szeretnék tanacsolni hogy szépen fokozatosan lendülj bele és a csokit ha nagyon nagyon megkívánod inkább enged meg mert az nem oszt nem szoroz majd az eredményen és sok sikert,inkább a mozgás legyen több mint a kalória számlálgatás az eredmény biztos fog látszani:-)
2013. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!