Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyokura recepteket...

Milyen fogyokura recepteket tudtok, amelyek hatasosak is? Kinek mi valt be, hany kilot fogytatok tole mennyi ido alatt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 16:19
 1/2 cris3 válasza:
Én most október vége óta fogyizok és eddig 7 kg ment le. Direkt nem akarok gyorsan fogyni. Nekem az vált be, hogy a kenyeret és minden kenyérféleséget teljesen elhagytam. Ezenkívül próbálok olyanokat enni, ami nem tartalmaz zsírokat és olajat. Ma pl. sütőzacskóban sütöttem magamnak 3 csirkeszárnyat, amire tettem egy répát és egy almát felszeletelve, egy kis fej hagymát só, bors és kb. fél dl víz. Semmi plusz zsír vagy olaj. A család többi tagjának is csirkét sütöttem, csak nekik rendesen olajban. Sokszor eszem joghurtot, banánt, ami laktat és tele van vitaminnal. Alma is bármikor jöhet. Napi 4x-5x kell kicsit (!!!) enni, hogy ne legyél éhes. Nekem egyenlőre működik, nem követek semmi konkrét diétát és mindig abból eszem ami van itthon, erre külön nem költök, csak betartom, hogy ne legyen zsiradék, semmi kenyér és keveset egyszerre!! Sok sikert!!
2013. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 cris3 válasza:
Ja és még valami! Cukrot felejtsd el, semmibe se tegyél!! Vagy ne egyél olyat amiben van!!
2013. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!