Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb? (szénhidrát...

Melyik a rosszabb? (szénhidrát kontra zsír, többi lent)

Figyelt kérdés

valaki az alacsony ch, magas zsír, valaki a magas ch alacsony zsír arány mellett áll.


szóval ha mondjuk van 500 kalóriád, akkor melyik a rosszabb, ha:

- ez 125 g CH-ból lenne

- vagy 55 g zsírból?


értitek... :D

ha a kalória ugyanannyi, csak az arány más, élettanilag milyen hatás van?


én közepes-magas ch-alacsony zsír párti vagyok, de a sok paleós úgyis írni fog, hogy több zsír kell, de érdekel mindenki véleménye!



2013. jan. 5. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
CH párti vagyok én is, viszont nem mindegy milyen formában jön az a CH.Ha "egész" ételből akkor a legjobb tápanyag, de ha pl Oreoból jön akkor kuka. :D
2013. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, hogy milyen szénhidrát, hogy hogyan szívódik fel. Például 500 kcal brokkoli teljesen más, mint 500 kcal cukor.
2013. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a zsír oldalán vagyok :) és ezt csinálom egy ideje.

De nem mindegy h milyen zsír:) állati zsírokat eszem meg kókuszzsírt, esetleg kevés oliva olajat meg pl avokádót.

jaa most olvasom:D én paleós vagyok de hát ez van, nekem bevált :) ezért ne pontozz le:D


ami nagyon nem jó az a sok zsír és sok szénhidrát

2013. jan. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!