Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fagyasztott sóskát hogy...

Fagyasztott sóskát hogy készítsem el diétásan? Milyen feltétet egyek hozzá?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2013. jan. 7. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha már puhára főzted, összeturmixoltad, semmi szín alatt ne készíts neki rántást, inkább csak kevés lisztet szórj rá és pici vízzel hígítsd, kavard símára. Édesítőt csak mutatóban tegyél bele, és ne tejfölt, csak joghurt, vagy kefír.

Hozzá feltét, ha van valami párolt husid, ha nincs, akkor darabolj bele 1-2 keményre főtt tojást.

2013. jan. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Én hagymát adnék hozzá (vörös, fok) és tojással, hússal vagy magában enném. Sóval, borssal persze fűszerezve.


Az alapvetően egészséges leveles zöldséget kár elrontani lisztekkel, tejtermékekkel. Nem kell hízókúrás kaját csinálni belőle, a zöldség maradjon zöldség. Zsiradék mehet vele.

2013. jan. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Leveltetu ***** válasza:

Haat vedd ki a zacsibol es mar raghatod is az oldalat, annal termeszetesebb mar ugysem lesz.

Meg hat a soskakasa meno nyaron meg a balaltonon is.

2013. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése. Én inkább tenném rá azt a kb. fél evőkanál lisztet, amivel besűrítem, mint bármilyen zsíradékkal gyomornak nehéz kaját csináljak egy zöldségféléből.
2013. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézőpont kérdése.


Ebben a világban, ahol az ember is él, a zsírok mindig emészthetőbb és fontos tápanyagok lesznek, ellenben az anyagcserénket, szervezetünket károsító gabonákkal, szénhidrátokkal.

2013. jan. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!