Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy bögre müzli tejjel, egy...

Egy bögre müzli tejjel, egy alma mennyi kcal?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Az alma elhanyagolható.

A müzli tiszta szénhidrát, ettől hízol.

A tej a borjút hizlalja, segít a növekedésében, a benne lévő hormonok legkisebb káros hatása az, hogy téged is növekedésre, zsírosodásra késztet. A szénhidrát 'hizlaló' hatását, ami valójában hormonális hatás a tej sokkal erősebb hatássá teszi. Ez a kombináció nagyban meggyorsíthatja a cukorbetegség, elhízás kialakulását!


Nem tudom hogy találta ki valaki hogy ilyet egyen, ez édesség, desszert nem normális étel! A torták néznek ki úgy hogy cukor, liszt és tejtermék. Ez a fogyókúra alapja? Távol áll tőle.

2013. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen müzli? Csokis, gyümölcsös, esetleg ilyen puffasztott-cukrozott izéből álló? Nagyon nem mindegy. Másrészt mindenki más mennyiséget tesz belőle. Én 30g-ot szoktam, de szinte mindenki más, akit láttam, 2-3x ennyit tesz. Az almák is különböző méretűek. A bögrék is. A tej lehet zsíros, sovány...


Legközelebb mérd le, hogy hány gramm volt és írd le azt is, hogy pontosan milyen fajta müzliről, tejről van szó.


Egyébként összehasonlítási alapul: én 1 kávéscsésze (30 g) müzlit (olyat, amiben gyümölcsdarabok és sima lapított zabszemek vannak) teszek kb. fél l tejhez, ami így kb. 1000 kJ, azaz kb. 250kcal, ha jól számolom.

2013. jan. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nincs mérlegem
2013. jan. 8. 13:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél:


[link]


Tökegyszerű használni: tányér rátesz, gomb megnyom (így a tányér súlyát nem méri bele, automatikusan kitárázza azt a súlyt), és már szórhatod is bele a mérendő anyagot.

2013. jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!