Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg meghízok ha leteszem...

Tényleg meghízok ha leteszem a cigit?

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha elkezdesz zabálni cigi helyett, akkor igen, egyébként nem.
2013. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Elmúlik egy károsító hatás, javulhat az emésztésed. Mivel az anyagcsere, emésztés egyébként is változik, a cigi is csak egy változást okoz.. ha normális kajákat eszel akkor nem hízhatsz meg, ha olcsó kenyeret, krumplit, joghurtot eszel akkor bármikor elkezdhetsz hízni.
2013. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
vannak akik a cigi helyett nassolnak és így tudnak leszokni, na ők valószínűleg elhíznak. De ha normálisan étkezel és úgy szoksz le akkor biztos hogy nem fogsz elhízni, inkább hogy javul minden.
2013. jan. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
[link] ...
2013. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 poiu ***** válasza:
Jó a link, szinte mindenki meghízik, én is meghíztam. Két jó hír van. A nikotinpótlással kisebb a hízás, mert nem hirtelen a megvonás. A másik az, hogy tiszta tüdővel többet és kellemesebben lehet mozogni, tehát ha észnél vagy, gyorsan leadhatod a felszedett pár kilót.
2013. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, végre tudtak emberek értelmes választ adni, nagyon hasznos infókat kaptam.!
2013. jan. 9. 20:10
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem kicsit birizgálja a hormonháztartást, nem csak az emésztést, apám pl vagy 30kilót hizott , ugy hogy kb 8 évig cigizett, tesóm csak 2-3, ő 5öt, pedig ő s portolt is. bár lehet ezt szervezet válogatja amúgy
2013. jan. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!