Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zabpehely (sima) natúr joghurt...

Zabpehely (sima) natúr joghurttal és almával vacsorára jó a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Szilveszteri fogadalom a fogyás. neki is álltam, csak pontosan nem tudom milyen ételeket ehetek estére.

Futást nem ajánlották nekem mert nagy a túlsúly ezért beszerzés alatt van egy elliptikus tréner és plusz itthoni torna videókra.

a mai napi ételeim ezek voltak: egy tál frankfurti leves, és egy nagyobb tál sima zabpehely natúr joghurttal és egy összevágott fél almával összekeverve. Ezt eszegetem pár kanállal ha érzem, hogy éhes vagyok.

Próbálom megszokni az ízét :)

Tudom, hogy ez nem elég, de mindenhol mást olvasok mit lehet enni, valahol azt írják lehet rizst is valahol azt, hogy nem.

Egy sült csirke comb és egy köretnek megfelelő jégsaláta vacsorára jó?

Miket ehetek még?

Ha nagyjából ezt az étel mennyiséget veszem magamhoz és napi 1 óra torna által sikert remélhetek nyárig?

Előre is köszönöm a válaszokat, és a tanácsokat :)

Andi


2013. jan. 9. 17:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Jelentem meg volt a vacsora, sült csirke comb jégsaláta egy negyed kígyóuborka és rá kettő kisebb főtt tojás :) :)


Úgy hallottam lehet butaság, hogy fokozatosan kell levinni az adagokat, nem rögtön pl. 2 kiló húsról 10 dekára, hogy a gyomrom is szokjon hozzá a kevesebb adagra. Sokat kell leadnom sajnos. Először úgy tudom a víz távozik a szervezetből, de már az is fogyás. :) :) Utána jön a neheze :)


Az elliptikus tréner jó így az elején?


Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok :)

2013. jan. 9. 18:52
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen, fokozatosan csökkentsd az adagot. Eliptikus tréner jó, egészítsd Ki egy kevés, kb 20 perces súlyzóssal.

És egészségedre!

2013. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Tanácsot nem tudok adni,de kitartás,megcsinálod,ne add fel semmiképp drukkolok neked!! :)
2013. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Vacsorára sok a 2 főtt tojás és még csirke is? Elég a csirke vagy 1 főtt tojás.
2015. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem kitágítani kell a gyomrodat( hús és 2 tojás vacsorára9, hanem összeszűkíteni! ( pld. 8 dkg túrót egyél vacsorára:)
2015. aug. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!