Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az Update ételek kalória...

Az Update ételek kalória tartalma hol található?

Figyelt kérdés

A rendelhető meleg ételekre gondolok.

[link]


2013. jan. 10. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj.. pedig lenne miért, magadra..


Ha egy ici-picit is ismernéd az update működését, akkor ismernéd hogy azért lehet fogyni vele, mert alacsony ch tartalmú ételekkel, nos a fogyás reális. Irreleváns a kalóriatartalom.


Sajnos ha ez nem világos, akkor az sem lesz az, hogy az update mocsok drága, szójás-gluténes ócska minőségű termékei milyen egészségügyi kockázatokkal járnak..

2013. jan. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ó, én nem haragszom se rád, se magamra, viszont amint látom a kérdés számodra nem elég világos, mivel nem a véleményed kérdeztem, hanem az ételek kalória tartalmát, ami nincs feltüntetve az oldalukon.

A másik pedig, hogy egy szóval nem írtam, hogy ennyire meg annyira ismerem az Update-t, éppen ezért tettem fel a kérdést, hátha valaki más jártasabb a témában nálam.

Pont most végeztem amúgy a "mocsok drága, szójás-gluténes ócska minőségű" ebédemmel. Nagyon finom volt, köszi-puszi. :)

2013. jan. 11. 14:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Erre én írhatom illendően, hogy egészségedre, tök jó ízfokozókat használnak, de képtelen vagyok rá, mert ezzel (ha tetszik, ha nem) csak autoimmun betegségeket, allergiákat, bélkárosodást, ízületi gyulladásokat készítesz elő.. alig nevezhető táplálkozásnak, amikor ilyet eszik valaki..


Azért arra gondolj, hogy pajzsmirigy gyulladás miatt is lehet kórosan hízni, na most a gluténtáp pont ilyen betegség kialakulásához vezet, igen gyakran.


A válaszom pedig helytálló volt: az update kaják energiatartalma irreleváns, mert nem kalóriadeficit miatt segít a fogyásban.

2013. jan. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!