Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik Ultra Loss shake-nek...

Melyik Ultra Loss shake-nek van a legjobb íze? (Pinkfit)

Figyelt kérdés
Epres-vaníliásat vettem, de mivel most akciós vennék még egyet, de másik ízűt, szerintetek melyiknek jó még az íze?
2013. jan. 12. 13:39
 1/3 agi91babe ***** válasza:

Én nemrég vettem csokisat és nekem nem jött be egyáltalán. Édesítőszeres dobozíze van. Egyáltalán nem jól keveredik és nagyon cukros. Maltodextrin van benne, amire sajnos utólag jöttem rá. Nem ajánlom, még éhesebb vagyok rá fél órára.

Én a Scitec Nutritiontől a New Form vaníliás ízű diétás fehérjeport ajánlom. Eltelít, finom, és nem túl cukros-édes.

2013. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! pedig pont a csokison gondolkoztam, hogy azt kéne kipróbálni, de akkor kihagyom inkább...
2013. jan. 14. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a sárgadinnyéstől hánytam be majdnem :D

Szerintem a mogyorós a legfinomabb :) Csokisat is ittam és doboz íze ugyan nem volt, de nem a legjobb.

2013. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!