Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hét alatt szeretnék lefogyni...

3 hét alatt szeretnék lefogyni kb 4-5 kilót a leg zavaróbb test táj rajtam a hasam ha máshonnan nem menne semmi sem zavarna hogy tudok legkönnyebben?

Figyelt kérdés
Inkább izmosabb duci vagyok a lábam karom hátam nagy darab de izmos és nem hájas a hasam viszont igen kb 5 centi zsírt tudok megfogni
2013. jan. 12. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a többi testrészed is hájas de mind1.
2013. jan. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2013. jan. 12. 23:53
 3/8 A kérdező kommentje:
kb igy nézek ki mint a rozsaszin bikinis nő
2013. jan. 12. 23:53
 4/8 anonim ***** válasza:

az a bikinis nő eléggé el van hízva, nem mondanám rá, h jaj szegény, csak az izmai miatt nagy darab.


és attól, hogy újból megkérdezed, nem lesz még helyi fogyás. genetika határozza meg, hogy honnan fogysz, diétázni kell és ha peched van, akkor onnan megy le utoljára akár.

2013. jan. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam hogy izom agy vagyok csak mondjuk ismerek olyan nőket akik 2 kör futás után lihegnek és élni nincs kedvük na én elég masszív vagyok ha kell fizikai munkát végzek nem keveset, egész nap jövök megyek teszek veszek nem az a szétt csúszott nő vagyok.Ettől még igen tudom hogy sok fölösleg van rajtam :-( amit jó lenne leadni. de már 3 éve próbálkozok..és mint írtam mozgással nem megy.. éhezni meg nem tudok..
2013. jan. 13. 00:12
 6/8 anonim ***** válasza:

akkor egy teljesen kiegyensúlyozott kalóriadeficites, egészséges kajákból összerakott diétára van szükséged. nem éhezel, mindenféle táplálékot bevihetsz (ez nem azt jelenti, hogy 3 tábla csoki, mert beleférek a kalóriába). figyelni kell a megnövelt fehérjére, kerülni a "rossz" zsírokat és csökkenteni a szénhidrátot.


amellett az aerob edzés javasolt = erőltetett menet (NEM FUTÁS), bicikli, úszás, ilyesmi. /súlyzós edzés is, hogy segítsen megtartani az izmokat, de első körben tök jó, ha az aerobot tudnád tartani/


olvass utána, szerintem bejönne.

2013. jan. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oké köszi.. és ha elkeseredek mert semmi eredménye? mennyi idő után várhatok eredményt?
2013. jan. 13. 00:24
 8/8 anonim ***** válasza:

attól függ, mennyi a kezdősúlyod, az elején kicsit gyorsabban megy, mivel a szénhidrátdús táplálkozás megköti a vizet, így azt is veszíteni fogsz.


amúgy a normális fogyás a heti fél-1 kg. de a kalóriadeficit mindenképpen működik helyes étkezés mellett, tehát csak kitartás kell hozzá és nem napi mérlegelés. ha javasolhatom, akkor a cm-eket is mérd le mondjuk has, kéz, comb, derék stb helyeken és azt is össze tudod hasonlítani később.


ha volt időd meghízni (gondolom nem két hét alatt történt), akk legyen kitartásod a diétához is, nem sietünk sehova, szépen le fog menni. de 3 hét alatt ha szerencséd van, lemehet a 4-5 kiló (sporttal együtt egy fokkal nagyobb esély van rá), de mint mondtam, ez vízzel együtt értendő, ha előtte nem cseszted el vmi másik hülye divatdiétával már.

2013. jan. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!