Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb ilyen alkatú vagyok 178 cm...

Kb ilyen alkatú vagyok 178 cm és 80 kiló . Gyerek előtt 60 voltam szeretnék lefogyni. Leginkább has táljékról hogy a legkönnyebb? tényleg nagyon nagy ez a háj?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 12. 23:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem akarlak megbántani, de magas nőknél különösen előnytelenül néz ki a túlsúly. Márpedig 80 kiló 180 körüli magassághoz is elég sok... Drabálissá, monstrumszerűvé válik tőle az alkatod. Én is 180 cm vagyok, amikor 70 kilóra felhíztam, már én is kezdtem "dínósodni". Fogyj vissza 60-ra, az teljesen ideális.
2013. jan. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Még ha valakinek be is jön ez a nagydarab testalkat, akkor sem mondhatjuk, hogy nincs szó nagyon nagy hájról. Hiszen +20 kiló, az +20 kiló, bizony nem kevés.

Gondolj arra, hogy a párodnak úgy tetszettél meg, tehát érdemes fogyni. Futással és diétával a legkönnyebb.

2013. jan. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

a képen lazán 30% feletti a testzsírja a modellnek,ami nem baj,csak nem egészséges.

178/80 meg felnőtt férfi arány.

2013. jan. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Bocs első, de 180cm/70kg monstrum?

Párom 5 éve jár cardio-edzésekre és 178 centisen 72 kilósan, izmos, szép.


25/F

2013. jan. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

# 2


Futással, jah az nagyon jóóót tesz az ízületeknek.

Kérdező, nehogy el kezd futni, az nem tesz jót a túlsúlyos nőknek, nem olyan az alkatuk. Statikusabb mozgásforma kell eleinte.

2013. jan. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Ez nem +20 kg. Szülés előtt nyilván vékony voltál, most egy kicsit teltebb. Teljesen normális. Én a helyedben semmi drasztikusat nem vezetnék be. Heti 3 óra intenzív mozgás (kocogás, aerobik, akár dvd-re is, és heti 2 óra erősítés (Rubint Réka nagyon jó) bőven elég. Este már ne egyél semmi nehezet, csak sovány húst, túrót, joghurtot (natúr), virslit vagy tojást. Nyárra tuti nagyon jó alakod lesz :)

Szerintem bőven elég 10-12 kg-t fogynod. A lényeg, hogy sportolj rendszeresen. Drukkolok neked! :)

2013. jan. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%

Ez relatív, hogy ki hány kilóval néz ki jól. Ha a kérdező 60 kilósan volt jó alakú, akkor annyira kell visszafogyni.

Ha belinkelne a régi önmagáról egy képet, látnánk, hogy túl sovány volt-e, vagy sem.

Számomra is furcsa, hogy 60 kilós volt csak, mert én a 167 centimhez vagyok 59-60 kiló, és vékony vagyok.

De lehet, hogy ő annyira szűk vállú, mellkasú, stb., izomtalan, levegős csontozatú, hogy 60 kilóval mondhatja el magáról, hogy nincs feleslege.


A te barátnőd izmos, csontjai sűrűek, nyilván jól néz ki 72 kilósan.

2013. jan. 13. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%

Én amúgy nem értem miért kell belekeverni a szülést??

Mi köze a gyerek viselésének, kihordásának, esetleges szoptatásának a hízáshoz? Semmi a világon.

Pár kiló plusz érthető, ha nem tudott egészségügyi okok miatt mozogni, vagy kényelmetlen volt nagy hassal, és ezért felment, de plusz 20 kilóra nem mentség a gyerekvállalás.


Kár is volt kiírni. Egyszerűen az kellett volna, hogy meghíztam.

2013. jan. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

8-aska te bizonyára nem szültél még! A terhességnek bizony van köze a hízáshoz! Ha nem hízna az anyuka éhen halna benne a gyerek! Persze ez csak sarkítás, de van olyan kismama aki 20-30 kilót felszed a 9 hónap alatt, és nem azért mert annyit zabált!

Kérdező, nem biztos hogy fogynod kell, én 175 cm magas vagyok, 106 kilóról fogytam, most 80 vagyok, és istenien érzem magam! Minden ismerősöm azt mondja, hogy így vagyok tuti, ne fogyjak többet.

2013. jan. 13. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat uh most nézem este fáradt lehettem szóval 168 cm nem 178 voltam .. .. igen 60 kiló voltam de az tini korom volt most anyuka vagyok nem akarok ujra 60 lenni csak kicsit adni a súlyomból ha az 5 kilóval érhető el hogy jobban érezzem magam akkor 5 kiló..ha 10 akkor annyit .,.a terhességnek sok köze van hogy hizik egy nő sőtt legtöbben itt veszítjük el a fonalat,azelőtt sosem voltak ilyen gondjaim.



ja kb ilyen voltam


[link]

2013. jan. 13. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!