Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sürgősen gyors fogyás hogyan?

Sürgősen gyors fogyás hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is szeretném megkérni , hogy azok aki fikáznak és hülyeségeket írnak inkább ne is írjanak! Előre is köszönöm !

Tehát szeretnék leadni 15-20 kg – ot , most 160-161 cm vagyok és 70 kg régen vékony voltam de elhanyagoltam magam kicsit és nem figyeltem az étrendemre és nem is nagyon edzettem , illetve a fogamzásgátló is rátett.. sajnos. De most újra elkezdtem figyelni magamra és beleadni mindent tehát: Szeretnék 1 - 2 hónap alatt leadni a súlyfeleslegemet tudom hogy ez nem túl egészséges , de nem koplalok és heti 3 szor konditerembe edzek a hét többi napján pedig itthon 30 percet tornázok a kondiba ( 2 orát) rengeteg gyümölcsöt , zöldséget eszek , pl még pufasztott rizst csirkemellet, sonkát vagy tojást.. SEMMI csoki süti, chips gyors kaja..Tippeket szeretnék a gyors fogyáshoz csoda gyógyszerekbe nem hiszek de mondhattok azokat is hátha.. Hashajtó esetleg? Abból melyiket? Vagy még mit vigyek bele az étrendembe? Edzést még fokozzam valamivel? Iszok még super green-t is az használni fog? Ivott már valaki olyat?

Várom a válaszokat ! Köszönöm :)



2013. jan. 14. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:

1-2 hónap alatt nem fogod úgy leadni, hogy ne legyen löttyedt a bőröd, hiába a kondi meg a torna. inkább tűzd ki mondjuk a május közepét-végét, az reálisabb és egészségesebb, ha volt időd elhanyagolni magad akkor lefogyni is legyen.

a hashajtóról meg annyit hogy én azzal másfél hónap alatt fogytam 23 kilót, cserébe szeretettel láttak a kórházban 3 hétre. nem éri meg ilyenekkel tönkreb.aszni a szervezeted.

2013. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Uhh komolyan sajnállak és jobban vagy már?:S És ez mitől lett? V te semmit nem ettél? Ez melyik készítmény volt? Hogy még véletlen se nyúljak bele..
2013. jan. 14. 17:30
 3/6 anonim ***** válasza:

hát az én alapsulyom olyan 60-70 kg között csücsülne normális esetben de tavaly meghiztam 81 kilóra. mondom, köszönhjük nem kérjük,csak annyit ettem amennyire szükségem volt (egy nap gyümölcsök banán narancs ilyesmi,husi, és kerültem a cukrosdzsuvákat) emellet meg naponta csináltam 100 hasprést,felülést,fekvötámaszt és csókolom, rá 2 és fél hónapra már 62-3 körül voltam (mint most)

annyira ezt nem tudod tulbonyolitani..ilyen olyan csodaszerekkel meg ilyesmivel... hashajtót pl hiába ennéd a gyomrodból igyis ugyis felszivódik a kalória, csak gyorsitja az anyagcserét,(és éhes leszel megint) semmi értelme...

2013. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

guttalax + mályvatea kombó

igen már jól vagyok, ez 3 éve volt. de szerintem teljesen mindegy melyik hashajtót használsz mert hosszú távon beüt mindegyik

2013. jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a kommentet:)
2013. jan. 14. 17:57
 6/6 A kérdező kommentje:

Ertem:)! Es a szuztea kapszularol valaki tud valamit?


Es az igaz h ha valaki fogamzasgatlot szed es hashajtot is akkor konnyebben terhes lehet??

2013. jan. 14. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!