Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vacsorát helyettesíthetem...

Vacsorát helyettesíthetem fehérjeporral?

Figyelt kérdés
Diétázom. Reggeli, ebéd persze van. Minőségi kajákból, emberi keretek között. (zabpehely, barna rizs, csirkemell, rengeteg zöldség). Kora este, késő délután szoktam edzeni, arra gondoltam, hogy utána megiszok egyx adag fehérjeturmixot. Ez elég vacsorára? Vagy az izomfejlődésben/izom megtrartásban visszavesz, ha nem eszem semmi szénhidrátot edzés után?
2013. jan. 18. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A glikogént mindenképp töltsd vissza! Edzés után menjen egy turmix zabpehellyel, lefekvés előtt pedig még egy turmix hozzáadott szénhidrát nélkül és úgy jó lesz. Egyébként szimpatikus az étrended, ami az összetevőket illeti. A mennyiségeket nem tudom, mert nem írtad, de biztos rendben vannak.
2013. jan. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem fölösleges a zab, rizs..


Meg milyen fehérjeturmixot iszol? Tojás vagy marha protein?


Vagy jó kis tejes, szójás? Nem mindegy. Miért nem eszel húst zöldséggel?

2013. jan. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tejsavó protein. Húst zöldséggel este pedig már nem kívánok, illetve egyébként sem vagyok nagy húsevő, pláne ami a csirkemellet illeti. Elég az nekem napi 1-2 alkalommal, szóval a fehérjét találom jó kiegészítő proteinforrásnak.
2013. jan. 18. 11:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Zabot, rizst meg muszáj ennem, mert napi 80 g szénhidrát alatt totál dekoncentrált és kimerült vagyok. És különben is.... a szénhidrát kell a szervezetnek, diétában is. Fehér kenyeret, pékárut, müzliket meg nyilván nem fogok enni. :)
2013. jan. 18. 11:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor a dekoncentráltságodra keress jobb kifogást, például a tejport (tejsavó proteint) vagy a túrót, joghurtot.


Mert az általad említett 80g szénhidrátra pontosan semmilyen szüksége sincs a szervezetnek. Zöldségekkel ennél kevesebbet ennél meg.

Ja, vacsi: zöldség (hús nélkül, ha finnyás vagy a hús + zöldségre).

Vagy: normális, tojás vagy marhafehérje protein, nem ilyen tehénnyál.

2013. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!