Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan változik a mell mérete...

Hogyan változik a mell mérete fogyás után?

Figyelt kérdés
Jelenleg 95 f-es melltartót hordok, eléggé megnehezíti az életem, fáj a hátam, derekam. Alapjába véve nem vagyok kövér, de azért van rajtam felesleg. 159 cm vagyok és 68 kg, ebből kb összesen 4 kg a melleim.... Életmódot váltottam, nem eszem semmi cukrot, édességet, kenyeret. Heti 5x 40 percet tornázom. Bizakodom, hogy a mellem mérete is csökken. Jelenleg is lóg már, de nem vészes a szülés miatt. Hogyan változik a mell mérete a leadott kilók után? Van esély, hogy kisebb lesz és nem olyan lesz, mint valami össze aszalódott "valami"? gondolkodtam már a műtéten (persze, ha a tb állja az iszonyatos méret miatt) de félek az altatástól és az esetleges szövődményektől.
2013. jan. 18. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisebb lesz.
2013. jan. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem fejeztem be rendesen. Szóval kisebb lesz, de az adottság kérdése, hogy mennyivel és hogy. Lehet, higy jelentős megkönnyebbülést nem fog hozni, lehet, hogy jobban fog lógni. Sajnos ezt lehet előre tudni.
2013. jan. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Zsír az egész testedről fog le menni, kérdés, hogy honnan milyen ütemben (lehet, hogy a melled fog utoljára fogyni, lehet, hogy a feneked, ki tudja...). Szerintem nem ártana valamilyen erősítést végezni akár otthon, hogy a derék és hátizmaid megerősítsd és jobban bírják a "terhelést" :)


Azt hiszem a Pilates is ilyen.

2013. jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem konkrétan összement, pedig előtte sem volt nagy. meg is löttyedt.


de nem bánom, mert a leadott kilók kárpótolnak, és a férjemen meg rajtam kívül úgysem látja senki.


32/N (edző)

2013. jan. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem fogyókúra előtt 80B-s melltartó kellett. Most 5 kg fogyás után 75B-s kell. Tehát nekem a hátam lett keskenyebb, szerencsére a kosárméretem nem változott. Sajnos viszont úgy látom kicsit jobban engedett a gravitációnak, és egy kissé megereszkedett.
2013. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!