Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Na,160 cm és 53-54 kg vagyok,...

Na,160 cm és 53-54 kg vagyok, szeretnék leadni 4-5 kg-t és utána edzeni . Hogyan tudnék seggről és combból gyorsabb, és láthatóbb eredményt elérni? Milyen kajákat kellene ennem? Mellette járnék fittnesbe .

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:

logikátlan tervezet.

a sport az edzések az élet részei,ezért a rendszeres edzés az alap.

az,hogy időnként meg beillesztesz mellé egy diétát,egy másik dolog.

2013. jan. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én majdnem ugyanigy vok :) és már elég sokat tok erről úgyhogy zsir :) de hány éves vagy?
2013. jan. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. kommentelő légyszi írj nekem valami edzéstervet vagy diétát. amúgy 16
2013. jan. 19. 09:43
 4/5 Mirk ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben voltam, 159 cm vagyok és 53-54 kg voltam. Két hónap alatt elértem a kitűzött 49 kg-ot. Nekem a kalóriabázis segített (www.kaloriabazis.hu), ahol felvezethetem a napi étkezéseimet és vezethetem, hogy mennyi kalóriát égettem el alapjáraton, sporttal és egyéb tevékenységgel. Persze rendszeresen sportolok amellett, hogy megnézem mit eszek, minden nap edzek 1 órát és legalább 1 órát sétálok.

21/L

2013. jan. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem 3. kommentelő írtam neked privát üzenetet .
2013. jan. 19. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!