Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zsír van a hasamon és a...

Zsír van a hasamon és a combom belső részén, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
ha megfeszítem a hasam nagyon kemény, csak az a baj, hogy van rajta v 1 cm zsír.h tudnám leadni???jah és a combommal is ugyan ez a helyzet, de annak cs a két lábam között van zsír, pont a combom felső részen.mit ajánlotok??...milyen détát, v edzést???

2013. jan. 19. 08:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lokális zsíréget nincsen.

Aerob edzés fontos, azzal égetsz zsírt, de korod nemed magasságod kg? Ezek nélkül nem lehet kb semmit sem mondani...

2013. jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy fél éve ugyanez volt a problémám, kedves kérdező!

A titok hogy odafigyeltem a kajámra, kiiktattam pár dolgot és mellette nagyon sokat mozogtam!

Izmos a lábam, eltűntek a striáim(csíkok), kockás hasam van.

Soha nem gondoltam volna :D

2013. jan. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha lokalis zsiregetes nincsen, akkor lokalais zsirlerakodas miert van? Na ezt magyarazzatok el akkor..
2013. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
kedves második: én úgy tudtam a striák nem el tüntethetők, milyen ételeket iktattál ki? és mennyit sportolsz?
2013. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
háth lány vook...14....150 magas....47 kg:((
2013. jan. 19. 20:17
 6/11 anonim válasza:
14 évesen zsírtégetni, azt már nevezem. Hogy lehet ennyire elbutult a generáció?
2013. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
van rajtad zsír rendesen
2013. jan. 20. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jah van:P
2013. jan. 20. 20:36
 9/11 anonim ***** válasza:

jaaa tényleg diéta meg edzés javaslatot kértél:DD

(előző vagyok)


szerintem a paleo nagyon jó diétának, van egy csomó recept is, edzésnek meg súlyzós és saját testsúlyos gyakorlatok a legjobbak. nem kell nagy ismétlésszám se csak olyan 10

2013. jan. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47kg-san mi zsír lehet a combodon...egyébként kerékpározz, fuss, guggolj, ússz és átalakul izommá. Nem kell mindet egyszerre csinálnod, elég ha választasz közülük és amellett kitartasz.
2013. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!