Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 179 cm vagyok. Van a hasamon,...

179 cm vagyok. Van a hasamon, combomon és a karomon egy kis fölösleg. (lötyög) hogy lehetne feszessé tenni?

Figyelt kérdés
diétába kezdtem... de edzeni is akarok.. milyen módszerekkel lehet le"edzeni" a "lötyögést ezekről a test tájakról? 13/L

2012. dec. 9. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok víz, normális étrend, edzés, természetes olajok, zsírok aztán majd visszahuzodik a bőr, a zsír meg lemegy.
2012. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13 évesen 179 cm? Ezt meg hogy csináltad? :D Amúgy 13 évesen diétáznod nem nagyon kellene, csak annyit csinálj, hogy este 6 után nem eszel. Az edzés viszont nem árt. :)
2012. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát.. kicsit nagyra nőttem.. apukám 190 cm anyukám 168 cm és én meg majdnem 180..:D amú az a szerencse h magas vagyok és így nem látszik anyira a fölösleg.:D
2012. dec. 9. 20:29
 4/4 anonim ***** válasza:
6%
Hát grat! :D De a lényeg, hogy semmiképp ne diétázz mert még nagyon fiatal vagy. Amúgy is úgy nehezebb mert kívánós leszel. Hidd el ha nem eszel este sokkal jobban lemegy! :D Ha eszel is akkor is max. 1 alma vagy ilyesmi. Tapasztalat!! :D Évekig szenvedtem mire rájöttem! Hiába mondták nekem is, nem hittem el. De hát... :D Sok sikert! :D
2012. dec. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!