Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 173 cm-s 15 éves lányhoz hány...

173 cm-s 15 éves lányhoz hány kiló lenne az ideális? (lent)

Figyelt kérdés

57 kiló vagyok..nem érzem magam nagyon dagadtnak,de a seggem szerintem nagy,és a hasamon is úszógumi van,főleg,ha ülök nagyon ciki. Hány kilót kéne fogynom ,h kb. ilyen alakom legyen,mint neki ?


[link]



2013. jan. 19. 13:54
1 2
 1/19 anonim válasza:
70%

Cica, én ilyenekhez nem értek, de annyit mondok neked, hogy ne próbálj másra hasonlítani. Attól hogy valakinek van úszógumi ott lent, az semmi, nem csak az számít nálunk :) Speciel én minden második tanárom megfarkalnám, de ez a csaj kifejezetten undorító.

Bocsi, de nem tudtam másképp leírni.

19/f

2013. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
mondjuk 4-et? jól néz ki ennek a lánynak az alakja:)
2013. jan. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
ja és 20/f voltam, egyáltalán nem undorító
2013. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

Nálam ő a best. :)

[link]

Nem túl sportos, de nem is túl """kövér""". Imádom ezt a csajt, kívülről belülről :)

16/f

2013. jan. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
173 cm-hez nem sok az 57 kg, mondjuk én ennyi idősen (175 cm-hez) 52 kg voltam és nem csúfoltak vékonynak soha... Szóval fogyhatsz, de mindenképp 50 kiló FELETT maradj! Változtass az étrendeden!!!! Ha 15 évesen úszógumid van, az márpedig azt jelenti, hogy csipsszel, csokikkal, hamburgerrel tömöd a búrád, ez 100! Én falun nőttel fel, és 15 évesen mi nem ettünk ilyeneket. Nem azért, mert akkora maradi parasztok voltunk, hanem egyszerűen csak nem kellett és kész. Mi a derék körüli zsírpárnáról is csak hírből hallottunk, vagy 30 év felettieken láttunk. Mondhatjátok, hogy genetika, de nem hiszem, ugyanis az összes barátnőmnek olyan hasa volt (lapos és nem volt úszógumi). Szóval NE EDD A SOK SZ.RT 15 évesen, kérlek!!! Nem kell diétázni, csak ösztönösen étkezni, hidd el! Ösztönös étkezés: CSAK AKKOR eszel, ha már nagyon éhes vagy, akkor sem tömöd tele magad. Az viszont ne csipsz legyen, csoki, vagy hamburger, hanem mondjuk egy jó tányér, sűrű leves, vagy akár krumplipüré. Teljesen mindegy végül is, hogy mi csak a gyorskajákat és az édességet zárd még ki! Plusz mozogj kicsit, ha van kedved... Hidd el, ha ezt betartod, pár hét múlva már látni is fogod a változást! Ja és este 6 után lehetőleg ne egyél! Ennyi..
2013. jan. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Jah, azt még hozzáteszem, hogy egy héten egy kisebb csokit azért megehetsz, hisz fiatal vagy, de ne legyen rendszeres!
2013. jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Jah, mégvalami: L/28 :)
2013. jan. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
én nem mertem volna 50 kilót mondani de ha 50-52-re lefogynál akkor tényleg nagyon jó alakod lehetne :) de tényleg ne egyél szemetet és egyél rendesen fehérjét, ne izomból fogyj!
2013. jan. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

" én nem mertem volna 50 kilót mondani de ha 50-52-re lefogynál akkor tényleg nagyon jó alakod lehetne :)"


Amúgy tök furák vagytok, én 164 cm vagyok, és ha valakinek leírom, hogy 44 kiló vagyok már el akar küldeni a pszichiátriára, hogy anorexiás vagyok, élőben meg főleg...:D Nem hogy még azt mondják, hogy fogyjak le 40-re..

2013. jan. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ennél kevesebb már ne akarj lenni semmiképp!!!
2013. jan. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!