Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit sportoljak diéta mellett,...

Mit sportoljak diéta mellett, ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 6-7 kg-ot le kellene adnom. Már 4 lement decemberben, akkor kezdtem el diétázni. Ez annyit tesz, hogy igyekszem a lehető legkevesebb szénhidrátot és cukrot bevinni, naponta 5x eszem kisebb adagokat, rengeteg zöldséget, gyümölcsöt eszem, meg persze fehérjét.

Szóval halad a dolog, mert fogytam már, de úgy érzem, rá kellene erősítenem mozgásból. 2 éve zumbázom, most heti 2x tartok órát (mivel én vagyok az instruktor, gondolhatjátok, hogy nem csak lötyögök; 60 perc alatt több mint 600 kalóriát elégetek). De ez a heti 2 kevés, és a Zumbát is meg lehet unni, ha nincs mellette más.

Így még egy mozgásformát keresek, amivel fogyni lehetne. Van ötletetek? Szimpla futás? Vagy menjek edzőterembe, és ott elliptikus trénerezzek vagy szobabiciklizzek például? Esetleg tudtok jó aerob edzést ajánlani, trénereket, akiknek a videói esetleg fent vannak Y*utobe-on?

Köszi előre is!

Ja, és szólok előre: Taplóközi Harcimarci ne is válaszoljon, mert nem fogom elolvasni a válaszát. Egyszerűen a bicska nyílik ki a zsebemben minden válaszától, de szerintem ezzel vannak még így páran ebben a topicban XD


2013. jan. 19. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sikeres vagy, hogy már 4 kiló lement. Én mindig is a futást kedveltem e téren, mert egy óra alatt 900kc-alt tudsz elégetni. Ez a legjobb sport azoknak, akik fogyni akarnak. Persze ez elég unalmas egy idő után. Ha szép, formás, de nem nagy izmokat is szeretnél, fogj kisebb súlyzókat 1-3 kg, és végezz velük gyakorlatokat. Keress ezekre rá interneten, én is ott szoktam, és be is váltak.

A zumba is nagyon jó sajna az én környékemen nincs erre lehetőség, de szívesen kipróbálnám egyszer. Ajánlom még, hogy állíts fel magadnak edzéstervet, olyat, amit minden nap megcsinálsz, és még mellé kiegészíted naponta mással. Én általában 50 felülést, 20 fekvőtámaszt, 10 perc kocogást, és 50 guggolást szoktam. Erre jöhet még, foci, kosár, törzsemelés stb. Ezek után biztos, hogy nagyon szép alakod lesz! Sok sikert!

2013. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Asszem a futást el kell halasztanom. Ilyen hidegben nem hiszem, hogy jó ötlet lenne futni. Tuti, megfáznék.

De találok majd egy másik kardio edzést. Nagyon szemezek a Bokwával :). Hasonló a Zumbához, de mégis más. Lehet, azt fogom kipróbálni.

Üdv, és köszi a biztatást!

2013. jan. 20. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!