Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vacsira fehérjét kéne ennem,...

Vacsira fehérjét kéne ennem, de egy ideje estefelé már nem kívánom a húst, tojást, mit egyek?

Figyelt kérdés
Gyümit eszek ami tudom hogy nem jó, mert tele van fruktózzal, meg zöldséget ha van itthon valami értelmes. De ha csak ezeket eszem korog a gyomrom már éjfélre. A fogyókúrám elején mindig csirkemellet ettem vagy halat egy kis zöldséggel, de már nagyon nem kívánom a húst, sokszor már ebédre sem. A tojástól is undorodom ilyenkor, pedig egyébként nagyon szeretem...Mit kéne ennem?
2013. jan. 21. 19:16
 1/4 anonim válasza:
Protein por esetleg, ha nagyon nem kívánsz semmilyen élelmet
2013. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyen port hol lehet venni? Body builderes boltokban? Ki fognak onnan nézni, ha az 5 tonnámmal belibbenek. Egyébként ezeknek a poroknak van vmi ízük?
2013. jan. 21. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Por.. pór :)


A tojáspor jó, a tejporokat szerintem el kellene felejteni.


Zöldséget egyél. Korog a gyomrod. Akkor több zöldséget. Megpárolod zsiradékon a zöldséget este? Kellene.

Miért érzed hogy korog a gyomrod éjjel? Nem jó ébren lenni éjfélkor.


Több zöldséget kell enni, igazából ennyire egyszerű. És nem nyersen elropogtatni, hanem mondjuk szalonnán, zsíron megpárolva. Vagy szalonna nélkül, ha ugye most húsmentesek maradunk.


És a végére elő akartam rukkolni valami jóval:

Nem fog eltűnni az ember izomzata reggelre attól, hogy nem eszi tele magát fehérjével vacsorára. Testépítőknek figyelniük kell erre, de az emberek többségénél nincs ilyen gond.

2013. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

túró almával, joghurttal kikeverve

paradicsomos hal

főtt marha

lecsós karajszelet

köményes karajszelet-ezek nem csirke husok, lehet h csak azt unod

hagymás máj uborkával

zöldséglevesek

tojásleves

májgombócleves

zöldségek darálthússal töltve

cottage cheese

sovány sajtok céklakrémmel töltve

sonkatekercs tormakrémmel

répás-céklás-almás saláta főtt husival

2013. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!