Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 napos diéta. Vélemények?

13 napos diéta. Vélemények?

Figyelt kérdés

most olvastam ezt a 13 napos fogyókúrát ami alatt 8 kg-ot lehet fogyni. ez valakinek már bevált?

és lenne még egy olyan kérdésem, hogy nem tudom megvenni a marhahúst, a bárányt illetve a tonhalat. ezeket kilehet cserélni csirke húsra illetve hekkre?


2013. jan. 26. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

13 nap alatt 8kg túlzottan sok!!!!

Még ha működik is a dolog nem jó választás mert így elég nagy lesz az izomvesztés szemben egy lassabb heti max 1kg-os kúránál. A mérleg kevesebbet fog mutatni, de a tükör meg egy szétcsúszott alakot.

2013. jan. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Most.. komolyan..


Mennyit olvastál, tanultál táplálkozásról? Miért ne lehetne csirkét, disznót, hekket enni? Vagy ha még olcsóbb kell, akkor belsőségeket?


Ha csak húst, zsírt, zöldségeket, gyümölcsöt eszel, akkor olyan heti 0,5-1kg fogyásra lehet számítani. Ha ennél többet fogyna az ember, ott már izomveszteséggel komolyan lehet számolni. Ami lehetetlen, hiszen jóllakik az ember, normális kajákkal (zöldségek, húsok) akkor nincs éhezés, izomvesztés.

Más a testépítők esete, akik eleve nagy izomtömeggel indulnak, abból könnyű veszíteni és általában sz.arul esznek, még amikor fogyni akarnak akkor is kenyeret, rizst esznek. Persze náluk tényező az izomvesztés, de van is miből.


Na most nálunk, 'átlag' embereknél nem.

2013. jan. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el. :)


[link]

2013. jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szar,felejtsd el ez a hülyeséget. a diéta után +16 lesz rajtad...
2013. jan. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%

szia. rákerestem, csináltam ilyesmit (már ha arról beszélsz, amit én találtam). Én nem vettem semmi ilyen puccos kaját meg semmit

Pirítóst ettem főtt tojással, tejföllel, sajttal, zöldségekkel, néha párizsit, sonkát éppen mit ettem mellé. TK szeletelt kenyérből két szelet/ kaja. Napi 2X, ebédre és vacsira

Nekem 3 hét alatt ment le 13 kiló, de mondjuk én ettem néha-néha csokit, 2-3X csipszet is.


Hasmenésre is számíthatsz, bár ez nem mindig jön elő. Rám nem jött vissza

2013. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az igen komoly.


És a pirítós, tejföl, sajt, párizsi miben MÁS mint bármelyik elhízott ember táplálkozása? :O

2013. jan. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

nem értem, miért lettem 0%os, mikor egyedül én írtam tapasztalatot. A kérdező nem arra volt kíváncsi, hogy ez mekkora hülyeség meg társai.


Én kipróbáltam, leírtam, pont.

Miért lettem lepontozva? Mert szerintetek hülyeség??? Én arra válaszoltam, amit kérdeztek.


Amúgy megnézem én azt a túlsúlyost, aki CSAK ezt eszi... nem babgulyást csirkepörivel meg nokedlivel...

2013. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

És mi ennél is nagyobb kérdés?


Hogy én miért lettem 0%-os.


Amikor nekem 100%-osnak kellene lennem, +- 2% szórással.

2013. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. ! :)
2013. jan. 27. 21:33
 10/12 anonim válasza:
80%
lehet hogy itt előttem rengetegen szidják meg minden. de nekem bevált, nem is szedtem vissza, és semmi egészség problémám nem volt utána. persze nehéz kibírni. lehet lepontozni...
2013. jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!