Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha reggelire egy szendvicset...

Ha reggelire egy szendvicset eszek, ebédre egy átlag adagot, abból ami épp van, és mást nem. Mennyi idő alatt fogyhatok 10 kg-ot?

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Így nem fogsz fogyni. Legalább naponta 4x kell étkezni ( akár 5x), és ha fogyni akarsz akkor a neked átlagos adagnál kisebb adagokat fogyassz egyszerre. Ezzel beindítod az anyagcseréd. Zöldség, gyümölcs!!! Válogassátok már meg mit esztek! És persze rendszeres testmozgás. Az, hogy mennyi idő alatt éred el, tőled függ, de ha tartós fogyást akarsz akkor annak idő kell.
2013. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tehát ha úgy eszel mint a legtöbb elhízott ember, mennyi idő alatt fogyhatsz?


Ez becsapós kérdés ugye?

2013. jan. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
miért ennék úgy mint aki meghízott ? -.-
2013. jan. 27. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ha reggelire egy szendvicset eszek, ebédre egy átlag adagot, abból ami épp van, és mást nem."



Valami zöldség, gyümölcsök? Kenyér helyett?


Kenyeret enni és hízni igazából bárki tud. Kihívás abban van, hogy zöldséget egyen valaki, és ne hízzon el (vagy lefogyjon). Na ezt már csak az emberek egy kisebb része követi, meg is látszik.

2013. jan. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rászoktam a reggeli szendvics helyett az almára, ha reggel eszek egy almát, délben ebédre valamit, pl rakott krumplit, úgy menni fog ? inni csak vizet iszok, és 4 óra után semmi csak víz. Ha igen, kb mennyi idő alatt ?
2013. jan. 31. 15:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezeket te honnan szeded?

Hogy sikerül kitalálni.. én nem értem.


Komolyan nehéz lenne egész nap zöldségeket, enni, húsokat, gyümölcsöt nem reggel, nem este hanem lehetőleg nap közben?


Nehéz lenne 4 óra után megenni a gyümölcsöt víz helyett? Nem értem milyen kényszer van az emberekben, hogy direkt NE egyenek normálisan :)

A krumpli a szegények étele háború alatt. Senki nem tilthatja meg hogy azt edd zöldségek helyett, de ha emiatt nem fog menni a fogyásod, emiatt lesznek betegségeid (igen, a burgonya áteresztővé teszi a bélfalunkat. Nem azért olcsó, mert az orbánkormány lehetővé tette ezt, hanem mert ócska minőségű növény, fogyasztásra alig-alig alkalmas). De rögtön ott van a piacon a krumpliárus mellett a káposztaárus, káposzta sem sokkal drágább, és mindjárt minőségibb növény, legalábbis számunkra fogyasztható különböző problémák, hízás nélkül.

2013. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!