Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kg választ el titeket az...

Hány kg választ el titeket az álomsúlytól, álomalaktól?

Figyelt kérdés
Írjatok le azt is, hogy most hány kg-k vagytok, és hány cm-k.

2013. jan. 26. 17:46
1 2
 11/13 anonim válasza:

kb 3. :) 172/56

18/l

2013. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

10 kilót fogytam:)

még -5 kiló és tökéletes álomalak :$$

2013. jan. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
10-esnek, baromira nem, férfiaknál a a 60 és 80 kiló közti súly a megfelelő 180 centihez 21 évesen. (az,hogy ki hogy és minek fújja fel magát 100kilóra, ennek semmi köze hozzá) látszik az izom böven, javarészt azért pörgött le rólam ilyen gyorsan ez a sok felesleg mert mind zsir volt meg víz, pedig naponta csak félórát mozogtam.ráadásul vastagok a csontjaim is, és alapból nem vagyok sovány és ektomorf.de nem is hizok tovább, pedig rendesen tápolok minden nap. azért lettem 81,mert egésznap a gép előtt ültem és kólát vedeltem szalonnával kb ,és meguntam hogy össze ér a combom (is).ez nem agressziv anorexiás hadviselés, mert akkor nem azt írtam volna,hogy azt akarnám legyen kicsivel még kevesebb zsir rajtam de több izom...nem vagyok tudatlan,nem is fogyózok tovább mert jól érzem magam ezzel a testsúllyal,csak izmot kellene csinálnom jobban... viszont a bmi-t nem kéne bibliaként nézegetni,hogy pontosan hány centihez hány kiló való,mert csak egy utmutató a szélsőségek mérésére..
2013. jan. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!