Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka? Adjatok...

Mi lehet az oka? Adjatok tanácsot, légyszíves!

Figyelt kérdés
Az étrendem főleg gyümölcs (délelőtt), zöldségekből, joghurtból, kefírből,túróból áll. Semmi kenyér, krumpli, rizs, édesség.Naponta zöld teát és kamillateát iszom, néha csalánt is.A mozgás: mindenhova gyalog megyek, és minden reggel legalább 15-20 percet erősítek vagy hasizom gyakorlat vagy taposógép.Mégis, a súlyom stagnál, és akkora a hasam, mint egy 5 hónapos terhesnek.Ez mitől lehet?
2009. szept. 1. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
De mennyi ideje műveled eme tevékenységeket? Mert nem mindegy mióta csinálod. De ha rendszeresen fogod csinálni, meg lesz az eredménye. A mozgás mindenképpen jó és az étkezésed is. Majd beindul nyugi. Csak türelem kell.
2009. szept. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha viszont régebb óta csinálod, tarts egy csalónapot, amikor emeled a szénhidrát és zsírbevitelt, és "helyreteszed" a raktárakat.


Egyből beindul utána, és ettől nem fogsz hízni.


1 teljes pizzát egyél meg délelőtt és rendben leszel.


TAPASZTALATBÓL MONDOM.

2009. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia, én is tapasztaltam hasonlót, ugyanis bizonyos zöldségek (pl. káposzta, kukorica) és gyümölcsök (pl. körte) felfújnak és mindig duzzadt volt a hasam, tehát vissza kellett vennem az adagot. plusz beiktattam főtt csirkehusit és halat, az jót tett meg teljes kiörlésű pékterméket (max heti kétszer kicsit)
2009. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Lisztes ételeket és cukrot már kb másfél éve nem eszek (egészségügyi oko miatt).Rizst, krumplit 2 hónapja.

Tornázni csak most kezdtem.De nem szek olyan ami átlagba puffasztó hatású lenne, azt hiszem.Mert az ilyeneket szeretem: paradicsom,paprika, cukkini,uborka, spenót.Gyümölcsök közül meg nagy átlagba zöldalmát eszek.

2009. szept. 2. 09:06
 5/5 anonim ***** válasza:
a paradicsom, paprika, alma puffaszt...minden rendben az emésztéseddel? lehet,hogy régóta van ott "valami", aminek ki kéne jönnie, akkor viszont nem árt a beöntés..
2009. szept. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!