Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cikkről, sikerült valakinek lefogynia felnőttként, ha kiskorától kövér volt?

Figyelt kérdés

Ez a cikk:

[link]


Ismertek olyan embert, vagy esetleg saját tapasztalat, hogy kiskorában, gyerekként kövér volt (nem csak 4-5 kg pluszra gondolok) de felnőttként sikerült tartósan lefogynia?



2013. jan. 27. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen saját magamat. 14 évesen 181 cm/ 100 kg-ról indultam

A trükk csak annyi volt hogy lefogytam, súlyzós edzést csináltam, csinálok a mai napig is. Nem híztam vissza, de nem is zabálok összevissza mindent, de ez nem azt jelenti hogy soha ne férne bele akár egy sör akár egy gyorskaja.

Ja és ez nem tegnap volt hanem 14 évvel ezelőtt.

2013. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A cikknek annyiban van igaza, hogy ha valaki kiskorában kövér, akkor a zsirsejtek "megtanulják" a raktározást, és az illetö hajlamosabb lesz a hizásra. De TUDATOS étkezésssel el lehet érni normális testsúlyt és testalkatot, viszont több odafigyelés kell ahhoz, hogy ez igy is maradjon.
2013. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én 10-15 éves korom között 70 kiló körül mozogtam, utána lefogytam 47re, és most 21 évesen is 50-53 között mozgok
2013. jan. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!